BELLA PANDA Plienky jednorazové 4 Maxi (8-18 kg) 42 ks

Kód produktu: Bella2953 Dodávateľský kód: BB-054-LU42-006
  • Velikost:

Skladom

Bežná cena

8,49 €
Cena za 1 ks: 0,20 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BELLA PANDA Plienky jednorazové 4 Maxi (8-18 kg) 42 ks

Značka:

Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre našich najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zaisťujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia. Plienky Bella Panda 4 sú vhodné pre deti s hmotnosťou od 8 do 18 kg. V balení je 42 ks plienok.

Jednorazové priedušné anatomické detské plienky Panda sú vyvinuté tak, aby vášmu dieťaťu poskytovali maximálne pohodlie. Bočné elastické volániky zabraňujú pretečeniu, čo prispieva k nerušenému spánku vášho bábätka. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zaisťujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia. Vaše bábätko tak bude s plienkami Panda spokojnejšie a pokojnejšie.

Vlastnosti:

  • plienky majú anatomický tvar a sú vysoko priedušné
  • bočné elastické volániky zabraňujú pretečeniu
  • vhodné pre deti o váhe od 8 do 18 kg

Prebaľovanie dievčatka:

Pre odstránenie nečistôt používajte žinku s čistou vodou. Čistou žinkou umyte najskôr genitálie, vždy postupujte spredu do zadu (teda ku konečníku). Jemne rozhrňte okraje pyskov a čistou žinkou genitál šetrne umyte. Potom odstráňte nečistoty okolo konečníka. Je dôležité umyť všetky kožné záhyby, kde mohla zostať stolice. Celý zadoček dieťaťa starostlivo osušte a podložte čistou plienkou. Natrite vhodným ochranným krémom a plienku zalepte.

Prebaľovanie chlapčeka:

Aj u chlapčeka umývajte genitál spredu dozadu. Jemne umyte penis, miešok aj kožu pod ním. Šetrne stiahnite predkožku a očistite kožu. Predkožka býva u malých detí zúžená, preto ju nepreťahujte násilím! Teraz umyte zadoček a análny otvor. Osušte uterákom a podložte čistou plienkou. Po natretí zadočku ochranným krémom môžete plienku zalepiť.

O značke Bella:

Spoločnosť Bella patrí medzi popredných svetových výrobcov hygienických zdravotníckych pomôcok a na slovenskom trhu pôsobí už od roku 2002. Súčasťou obchodnej politiky tejto firmy je prepojenie vysokej kvality výrobkov s prijateľnými cenami a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.

Značka:
Bella Panda
Veľkosť
veľ. 4 (7-18 kg)
BIO/ECO
nie
Veľkosť balenia
42 ks