BAMBOOLIK Nočná nohavičková látková plienka, šedá

BAMBOOLIK Nočná nohavičková látková plienka, šedá

skladom
cena: 18,60 €

Kód: F014257 , EAN: 8595642900587

BAMBOOLIK Nočná nohavičková látková plienka, šedá

Nočná nohavičková plienka Bamboolik je najlepším priateľom vášho spánku. Pre deti od cca 6 až do 15 kg zaručuje komfortný 12-hodinový spánok bez jediného prebaľovania!

Nočná nohavičková plienka skvele saje tekutiny vďaka kombinácii bambusovej viskózy a bavlny. V zadnej časti plienky sa nachádza vrecko, v ktorej je z jednej strany prišitá vnútorná vyberateľná plienka (ktorú pri praní vytiahnete von, aby sa tento „chobot“ dobre vypral a plienka rýchlejšie vyschla). Do vrecka môžete pre zvýšenie nasiakavosti vložiť akúkoľvek vkladaciu plienku z Bamboolikovho AI2 systému alebo viacvrstvovú plienku. Alebo aj klasickú štvorcovú plienku po babičke, v prípade núdze.

Dotyková vrstva plienky je ušitá z hebučkého flísu (Stay Dry), ktorý vášmu dieťatku dopraje 100% pocit sucha, aj keď plienka samotná bude nasiaknutá skrz naskrz.

Zvlnené lemovanie okolo nožičiek zabezpečí, že všetky tekutiny zostanú pekne vnútri plienky.

Nočná nohavičková plienka má v prednej časti 3 rady patentiek, pomocou ktorých upravíte veľkosť plienky presne podľa potreby. Vďaka tomu plienka vášmu dieťaťu vždy padne ako uliata.

Len nezabudnite na to, že nočná nohavičková plienka nemá nepremokavú vrstvu a je preto potrebné na ňu obliecť vrchné nohavičky.

Údržba a starostlivosť naozaj nie je náročná. Plienka cestuje medzi práčkou, sušiakom (sušičkou) a detským zadočkom. Nič sa nevyvaruje, nežehlí, nenamáča.

Náš tip:

Nočná nohavičková plienka je určená pre deti, ktoré už v noci nekakajú. Ak by snáď k takejto nehode došlo, rozhodne dieťa prebaľte ihneď potom, čo nehodu detekujete.   Zloženie:

  • Bambusové froté – 70% bambus, 30% bavlna
  • Bambusový flís – 75% bambus, 25% bavlna
  • 100% bavlna (úplet)
  • 100% polyester (flís) – dotyková vrstva
  • Gumička: elastin – 100% polyuretán

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader