BAMBINO MIO Nohavičky plienkové učiace 3 roky+ Elephantastic

Kód produktu: F149459 Dodávateľský kód: TP3-4-TAS

Značka:

BAMBINO MIO Nohavičky plienkové učiace 3 roky+ Elephantastic

Značka:

Keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník, prichádza tá správna chvíľa pre učiace plienkové nohavičky. Dieťa prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiace plienky, vlastne teraz už nohavičky. Ale zo začiatku mu ich dávajte len keď je hore a na spanie mu dávajte stále látkové plienky s plienkovými nohavičkami alebo Miosolo. Učiaca plienka látkovú nenahrádza, zachytí len malú nehodu, ktorá môže nastať, ak je dieťa zaujaté hrou. V učiacich plienkových nohavičkách ju ihneď ucíti, môže si ju uvedomiť a posadiť sa na nočník.

Môžete ich dať dieťaťu ako darček. Pomôže to umocniť pocit, že je už veľké a je viac motivované sa na nočník naučiť. Pomáhajú tak zrýchliť proces učenia sa na nočník. Nepoužívajte ich skôr ako je dieťa k prechodu na nočník pripravené.

Vlastnosti:

  • Učiaca plienka má tvar nohavičiek, a je vybavená nepriepustnou vrstvou a absorpčnou vrstvou, ktorá zachytí ucvrknutie. Čiastočne tak chráni pred znečistením okolia a odevu dieťaťa.
  • Učiace plienkové nohavičky nedávajte dieťaťu na noc ani na spanie. Ak nemáte inú možnosť, vložte do nich ešte ďalšiu viacvrstvovú plienku Bambino Mio alebo Mio Boost, ktoré zvýšia absorpčnú schopnosť.
  • Pred prvým použitím učiace plienkové nohavičky minimálne dvakrát predperte.
  • Materiál: 80 % bavlna, 20 % polyester, polyuretánový zá­ter.
  • Pranie: v práčke pri 40 °C, môže sa sušiť v sušičke pri nízkej teplote, nežehliť, žehlením sa znižuje absorpčná schopnosť.

Zloženie:

80 % bavlna, 20 % polyester s vrstvou polyuretánu

Značka:
Bambino Mio
Veľkosť
Materiál
polyester