BABYONO Odsávačka materského mlieka elektrická PICO

Kód produktu: F179403 Dodávateľský kód: 1485-BO

Bežná cena

39,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BABYONO Odsávačka materského mlieka elektrická PICO

Značka:

Trojfázová elektrická odsávačka mlieka PICO Žiadne šnúrky , žiadne rúrky, žiadne vyčnievajúce káble. Ide o spoľahlivú odsávačku mlieka v modernom dizajne. Je veľmi ľahká, tichá a pohodlná, pričom jej krásny vzhľad zapôsobí na všetky mamičky. Set obsahuje fľašu s cumlíkom a vymeniteľné lieviky v dvoch veľkostiach. Pozrite sa, aké pohodlné a efektívne môže byť odsávanie mlieka s novou elektrickou odsávačkou mlieka PICO.

3 režimy odsávania K dispozícii sú 3 pracovné režimy – masáž, stimulácia laktácie a odsávanie mlieka. Trojfázová odsávačka mlieka poskytuje 9 úrovní sacieho výkonu. Produkt si tak môžete prispôsobiť svojim aktuálnym potrebám.

Komfort Odsávačka mlieka Babyono Pico je tichá a ľahká. Skladá sa iba z pár častí, vďaka čomu je jednoduchá pre používateľa.

Vymeniteľné lieviky Keďže dojčiace mamičky uprednostňujú pohodlie, súprava pozostáva z lievikov v dvoch veľkostiach: 21 mm a 24 mm. Sú vyrobené z bezpečných materiálov bez BPA. Vyberte si ten, ktorý presne sadne veľkosti bradavky.

Oddelenie mlieka Membrána a ventil zabraňujú vniknutiu mlieka do pumpy. Vďaka tomu si môžete byť istí, že odsávanie mlieka je vysoko hygienické a bezpečné.

Dotyková obrazovka Obrazovka odsávačky mlieka je veľká a prehľadná. Umožňuje Vám vidieť režim odsávania, ovládať sací výkon a kontrolovať stav batérie. Použitie odsávačky je veľmi jednoduché.

Fľaša s cumlíkom Set obsahuje fľašu na mlieko s cumlíkom. Mlieko môžete bábätku podávať ihneď bez toho, aby ste ho museli prelievať. Odsávačka mlieka PICO je vhodná pre väčšinu fliaš dostupných na trhu.

Bezdrôtová Elektrickú odsávačku si môžete vziať kamkoľvek, aj na výlet, pretože je dodávaná so vstavanou batériou a nemusí byť neustále pripojená do zásuvky. Pre uľahčenie prepravy je dodávaná s praktickou taštičkou.

Veľká výdrž Trojfázová odsávačka mlieka dokáže pracovať až 2 hodiny na plnú batériu. Ponúka režim automatického vypnutia (vypnutie po 30 minútach). Rýchlo ho nabijete pomocou USB-C kábla.

Moderný dizajn Vieme, aká dôležitá je estetika. Zamerali sme sa na kvalitu materiálov a povrchovú úpravu. Prvky z ružového zlata a jemná farba krytu dodáva produktu elegantný vzhľad.

Masážny režim Tento pracovný režim zahŕňa tri masážne pohyby, po ktorých nasleduje jeden sací pohyb. Tento režim sa odporúča na stimuláciu prsníka, aby v krátkom čase odsal viac mlieka, ako aj na utíšenie bolesti v prípade plných prsníkov.

Režim čerpania Tento režim zahŕňa dlhé a veľké pohyby, ktoré zaručujú efektívne odsávanie mlieka.

Režim laktácie V tomto režime odsávačka materského mlieka vykonáva intenzívne, no malé pohyby, aby podporila laktáciu a podporila tvorbu a uvoľňovanie mlieka mliečnymi žľazami v prsníkoch.

Technické parametre Obsah balenia:

  • Odsávačka mlieka PICO
  • Silikónový lievik s priemerom 21 mm a 24 mm
  • USB-C nabíjací kábel
  • Úložný vak
  • Fľaša 280 ml s cumlíkom a krytom

Pracovný čas na plnú batériu: približne 120 minút.

Značka:
BabyOno
Vlastnosti
elektrická