BABYONO Odsávačka materského mlieka elektrická handsfree Shelly

Kód produktu: F168697 Dodávateľský kód: 1000-BO

Bežná cena

59,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BABYONO Odsávačka materského mlieka elektrická handsfree Shelly

Značka:

Odsávačka Shelly predstavuje prelom v kategórií odsávačiek mlieka – už žiadne hadičky, pripojenia a ruky.

Inovatívny dizajn elektrickej handsfree odsávačky mlieka Vám umožní odsávať mlieko a zároveň robiť iné veci. Ide o unikátny a praktický prístroj, ktorý odsáva mlieko bez potreby použitia rúk.

Vďaka jej ľahkosti a praktickosti ju môžete použiť kdekoľvek doma, v práci, vonku. Váži len 275 g, je kompaktná, čo znamená, že neobmedzuje vaše pohyby a perfektne sadne do podprsenky na dojčenie.

Veľký a jasný LCD displej uľahčuje ovládanie zariadenia. Môžete si vybrať z troch nastavení a 7 úrovní sily. Odsávačku si tým prispôsobíte presne podľa svojich preferencií.

Odsávačka mlieka je mimoriadne tichá, takže mlieko môžete diskrétne odsať za akýchkoľvek podmienok. Najvyššia hlasitosť je len 40 dB.

Handsfree elektrická odsávačka materského mlieka poskytuje:

POHODLIE

Na výber máte dva nástavce na prsia. Vyberte si ten najvhodnejší pre váš tvar pŕs pre maximálne pohodlie a komfort.

KOMFORT

Vezmite si ju kamkoľvek idete. Vďaka integrovanej batérii sa odsávačka mlieka ľahko používa, pretože ju netreba zapájať do elektrickej zásuvky. Môžete ju nabíjať univerzálnymi USB-C nabíjačkami.

Odsávačka mlieka sa skladá len z niekoľkých komponentov, vďaka čomu sa dá rýchlo a jednoducho rozobrať a vyčistiť a tým udržiavať v maximálnej čistote.

BEZPEČNOSŤ

Všetky prvky odsávačky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu určeného pre styk s potravinami. Mäkký nástavec/vložka prístroja nebude dráždiť vašu pokožku.

Odsávačka ponúka 3 rôzne režimy použitia:

1. EXPRESNÝ REŽIM

V tomto režime môžete nastaviť silu odsávania medzi 1 a 7. Jednotlivé nastavenia sa líšia silou sania – od nízkej po vysokú.

2. DVOJFREKVENČNÝ REŽIM

Tento režim spája výhody striedania slabého a silného prejavu. Variabilný (slabý – pauza – silný) sací cyklus účinne pomáha stimulovať vpáčené bradavky.

3. REŽIM 2 v 1

Cyklus zložený z 8 masážnych pohybov, po ktorých nasleduje 1 sací pohyb. Tento režim sa odporúča na utíšenie bolesti v preťažených prsníkoch a na stimuláciu prsníkov, aby sa odsalo viac mlieka za kratší čas.

Technické parametre:

Hmotnosť: 275 g Hlasitosť: 45 dB Objem nádoby: 150 ml Kapacita batérie: 1100 mAh Doba chodu pri plnom nabití: približne 120 min.

Balenie obsahuje:

  • odsávačku mlieka SHELLY
  • silikónový lievik/nástavec 28 mm a 2 vložky vo veľkostiach – 24 a 21 mm
  • nabíjací USB kábel (koncovka nie je súčasťou balenia )
  • skladovacie vrecko

Rozmery produktu: 14 × 11,8 × 6,5 cm

Značka:
BabyOno
Vlastnosti
elektrická