Nosič ergonomický Move, Grey 3D Mesh

Kód produktu: F112429 Dodávateľský kód: 60-099018E1

Bežná cena

181,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Nosič ergonomický Move, Grey 3D Mesh

Značka:

Tento detský nosič bol navrhnutý pre rodičov s aktívnym životným štýlom: je vybavený podpoou chrbta, bedrovým pásom a polstrovanými ramennými popruhmi. Nosítko Move je teda pre bábätko ergonomické a pohodlné! Baby Carrier Move vám umožní mať voľné ruky, zatiaľ čo vaše dieťa dostane všetku potrebnú blízkosť. Ideálne pre spoločné skúmanie sveta.

Baby Carrier Move je ergonomický a poskytuje vášmu dieťaťu správnu oporu pre chrbát, nohy a boky. Šírka oblasti sedadlá je nastaviteľná, aby sa zabezpečilo, že vaše dieťa bude vždy pohodlne sedieť. Prirodzene si môžete tiež upraviť robustný opierku hlavy a krku tak, aby dokonale vyhovovala vášmu dieťaťu. International Hip dysplázia Institute klasifikoval nosítko ako „zdravý bedro“, ak ho používate podľa pokynov.

Baby Carrier Move môžete použiť pre vaše novonarodené dieťa (3,2 kg / 7 libier) a nie je potrebná žiadna ďalšia detská vložka. Nezabudnite, že by sa popruhy na nohy mali používať ku zmenšeniu veľkosti otvorov pre dojčatá medzi 3,2 a 4,5 kg (7 a 9 libier). Baby Carrier Move potom „rastie“ s vaším dieťaťom a možno ho používať až do veku 15 mesiacov (12 kg / 26 libier).

Baby Carrier Move je vhodný pre nosením v polohe obrátenej von, ale majte na pamäti, že vaše dieťa by malo byť vo veku najmenej piatich mesiacov a malo by byť schopné zdvihnúť hlavu bez dozoru, keď nosíte v tejto polohe.

Nosidlá BabyBjörnj sou bezpečné, pohodlné a ľahko použiteľné a prispôsobiteľné. Sú tiež prateľné v práčke a možno ich používať dlhú dobu; majú minimalistický škandinávsky dizajn a sú vyrobené z materiálov, ktoré sú jemné.

Všetk detské nosiče BabyBjörn boli vyvinuté v spolupráci s lekárskymi špecialistami. Detská nosidlá sa ľahko používajú a drží vaše dieťa vo zvislej polohe, ktorá zaisťuje voľný priechod vzduchu, voľný pohyb ich nôh a paží a dobrú podporu pre krk a hlavu.

Baby Carrier Move vyhovuje ako európskym EN 13209–2: 2015, tak americkým bezpečnostným normám ASTM F2236 pre detské nosidlá.

3D mesh sieťovina je vyrobená zo 100% polyesteru, supermäkké, pružné tkaniny, ktorá po praní rýchlo schne. Jedná sa o high-tech priedušnou látku, takže pri nosení príjemne chladí. Hmatové vlastnosti 3D sieťoviny zvyšujú blízkosť medzi vami a vaším dieťaťom a vysoká kvalita látky zaisťuje, že si detské nosítko udržuje svoj tvar aj po niekoľkých praní.

Všetky látky, ktoré prichádzajú do styku s pokožkou vášho dieťaťa, spĺňajú požiadavky OEKO-TEX Standard 100, trieda 1 pre detské výrobky. To znamená, že sú láskaví ku koži vášho dieťaťa a sú bezpečné pri ochutnávaní. Predtým, než začnete nosítko používať, nie je potrebné ho umývať.

Baby Carrier Move možno prať v práčke pri 40 ° C. Mal by sa prať samostatne a nemal by byť sušený v bubne. Jednou z výhod 3D sieťoviny je to, že po praní naozaj rýchlo zaschne! Použite prosím jemný, ekologicky certifikovaný detergent a prísne dodržiavajte pokyny pre dávkovanie. Nepoužívajte aviváž, pretože zhoršuje kvalitu 3D siete.

Značka:
BABYBJÖRN