Nosič One Navy blue 3D Mesh

Kód produktu: F050195 Dodávateľský kód: 60-098008E1

Bežná cena

239,95 €

Zľavnená cena

178,95 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Nosič One Navy blue 3D Mesh

Značka:

Detský ergonomický nosič BabyBjörn ONE

 • Najnovšia verzia s novým dizajnom
 • Ergonomické, mäkké a pohodlné
 • Rastie spolu s dieťaťom
 • Plne nastaviteľná veľkosť a šírka sedacej časti
 • Integrovaná vložka pre novorodencov
 • 4 pozície nosenia, vpredu a na chrbte
 • Pre deti od 0 do 3 rokov

Detské nosidlo BabyBjörn ONE je mäkké, ergonomické a veľmi pohodlné. Blízkosť pri nosení posilňuje väzbu medzi dieťaťom a rodičom od prvých dní života dieťaťa.

Ohybný materiál sa prirodzene prispôsobuje telu, takže dieťa zostáva v prirodzenej polohe s guľatými chrbtom v tvare písmena C. Jednoduché prispôsobenie veku a hmotnosti dieťaťa.

BabyBjörn ONE detské nosidlo rastie s vaším dieťaťom. Umožňuje to plne nastaviteľná šírka sedacej časti, integrovaná vložka pre novorodencov, ľahké nastavenie opierky hlavy a všetkých popruhov.

Nosítko ONE ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom.

Nosidlo BabyBjörn ONE má široký a pohodlný bedrový pás a ramenné popruhy s mäkkou výplňou. To vám umožní rovnomerne rozložiť váhu dieťaťa a znížiť záťaž na chrbticu a ramená rodičia. Nosenie dieťaťa je tak pohodlné, ako tesne po narodení, tak vo veku 3 rokov, kedy už je jeho hmotnosť oveľa vyššia. A máte voľné ruky!

Vlastnosti a výhody detských nosidiel BabyBjörn ONE:

 • 4 pozície nosenia – vpredu aj na chrbte. Môžete si vybrať pozíciu, ktorá najviac vyhovuje vám a vášmu dieťaťu: tvárou dieťaťa obrátenou k vám (dve možnosti výšky v závislosti od veku dieťaťa), chrbtom k vám a na vašom chrbte.
 • Integrovaná vložka pre novorodencov.
 • Nosidlo ONE ponúka možnosť nosiť vaše dieťa v dvoch rôznych výškach. Vyššia pozícia sa odporúča pre novorodencov s váhou min. 3,5 kg. Dieťa je potom vyššie, v blízkosti Vašej tváre. Spodná časť je určená pre staršie deti.
 • Správna pozícia bez ohľadu na vek je taká, v ktorej môžete pobozkať dieťa na hlavičke.
 • Ergonomická poloha nôh. Šírka predného panelu je plne nastaviteľná pomocou špeciálnych zipsov s polohovým zámkom. Vďaka tomu nosidlo dieťaťu zaručuje pohodlnú a ergonomickú polohu bedier.
 • Mäkké polstrovanie ramenných popruhov zaisťuje najvyšší komfort nosenia. Mimoriadne tučná a mäkká výplň ramenných popruhov zaisťuje bezprecedentný komfort nosenia aj pre Vás.
 • Pohodlný bedrový pás. Široký, zosilnený bedrový pás rozkladá rovnomerne hmotnosti dieťaťa a zaručuje vynikajúcu ergonómiu pri nosení.
 • Nastaviteľná a vyššia opierka hlavy. Opierka hlavy poskytuje potrebnú ochranu pre novonarodené dieťa. Poskytuje podporu pre krk dieťaťa v období, keď svaly ešte nie sú dostatočne vyvinuté na to, aby udržali hlavu vo zvislej polohe. Podpora je užitočná aj vtedy, keď staršie dieťa v nosidle zaspí. Opierku možno ľahko sklopiť, aby staršiemu dieťaťu nebránila vo výhľade.
 • Nosenie staršieho dieťaťa na chrbte. Keď dieťa zosilnie, je pohodlnejšie ho nosiť na chrbte. Na chrbte odporúčame nosiť dieťa staršie ako 12 mesiacov.
 • Hip-friendly (priateľské voči bedrám) nosítko. International Hip dysplasia Institute (Medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu) potvrdila, že BabyBjörn ONE ergonomické nosítko poskytuje zdravú polohu pre boky dieťaťa. Boky dieťaťa sú správne podoprené a držané v optimálnej polohe, pričom nohy smerujú von. To prispieva k správnemu rozvoju bedrového kĺbu, čo je dôležité v prvých mesiacoch života dieťaťa.

Materiály vhodné pre deti. Všetky materiály použité na nosidle BabyBjörn ONE sú pre dieťa bezpečné. Boli testované a spĺňajú požiadavky certifikátu Oeko-Tex Standard 100 Class I. To znamená, že neobsahujú škodlivé látky ani alergény.

Špecifikácia výrobku:

Vek: Nosidlo je určené pre deti od narodenia do 3 rokov. Minimálna hmotnosť / výška: 3,5 kg / 53 cm. Maximálna hmotnosť / výška: 15 kg / 100 cm. POZOR! Prenášanie dieťaťa v prednej pozícii tvárou von je povolené od piateho mesiaca. Maximálna prípustná hmotnosť dieťaťa: 12 kg. U detí s hmotnosťou 3,5–4,5 kg použite sponu, ktorá zmenšuje priestor pre nohy (v sade s nosičom).

Materiál:

Nosidlo spĺňa normu Oeko-Tex Standard 100, trieda I pre výrobky pre deti. Certifikát zaručuje, že materiál je vhodný pre malé deti, nespôsobuje podráždenie a alergie.

Séria AIR

**Hlavný materiál **: 100% polyester **Podšívka **: 100% polyester **Podporný zips **: 100% bavlna **Plnenie **: polyesterová a PU pena (bedrové a ramenné pásy)

Nosidlá zo série AIR sú šité z 3D sieťoviny (mesh), vďaka ktorej sú priedušnejšie a rýchlejšie schnú.

Údržba: Pranie v práčke pri 40 ° C. Perte oddelene. Používajte jemné čistiace prostriedky bez bielenia. Nesušte v sušičke. Nežehlite. Bezpečnosť: Nosítko BabyBjörn ONE spĺňa európske bezpečnostné normy v súlade s normami EN13209–2: 2015 a americkými normami ASTM F223.

Aký je rozdiel medzi novou a predchádzajúcou verziou nosidla?

Polstrovanie je tenšie a je lepšie viditeľné, že dieťa sedí v prirodzenej pozícii s chrbtom v tvare písmena C. Menej polstrovanie dáva nosidlu One Air ešte lepšiu priedušnosť.

Široký a plne nastaviteľný nosný panel pre deti umožňuje dokonale prispôsobiť sedaciu časť potrebám vášho dieťaťa: zips môže byť uzamknutý v akejkoľvek polohe. V novej verzii sa sedacia časť rozšírila, čo zvýšilo pohodlie pri nosení starších detí.

Podpora hlavičky je teraz vyššie a poskytuje novorodencovi lepšiu ochranu a podporu krčnej chrbtice. Väčšie bábätko, ktoré zaspí v nosiči má lepšiu oporu. Prepracovaná pracka zlepšuje nastaviteľnosť podpory hlavičky, ktorú možno teraz nastaviť do akejkoľvek pozície. Ak pomoc nie je potrebná, pracka ju drží v ohnutej polohe.

 • Nový typ polstrovania v ramenných popruhoch, vďaka ktorým sa váha bábätka rozloží rovnomernejšie.
 • Menej látky medzi rodičom a dieťaťom, takže môžete cítiť ešte väčšiu blízkosť s dieťaťom.
 • Nové priedušné tkaniny radu AIR sú mäkšie na dotyk a príjemnejšie pre jemnú pokožku dieťaťa.

Nosidlá radu AIR sú vyrobené takmer výhradne z priedušných tkanín navrhnutých spoločnosťou BabyBjörn. Nosidlá od iných výrobcov majú iba vložky z priedušných tkanín. Tkanina, ktorú BabyBjörn používa v sérii AIR, je pre pokožku mimoriadne mäkká a jemná, a zároveň je silná a odolná (nedeformuje sa pod váhou dieťaťa).

Nové nosidlo BabyBjörn ONE bolo navrhnuté tak, aby dieťatko jemne zabalilo. Je pružnejšie a mäkšie, ľahšie sa prispôsobuje telu dieťaťa.

Značka:
BABYBJÖRN