BABYBIO Príkrm ovocná zmes 2x 130 g

Kód produktu: F009278 Dodávateľský kód: 51078

Skladom

Bežná cena

3,82 €
Cena za 100 g: 1,47 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BABYBIO Príkrm ovocná zmes 2x 130 g

Značka:

Čistá chuť prírody a ovocia z lokálnych francúzskych ekofariem. Bez umelých konzervantov, bez zahusťovadiel a dochucovadiel. Bez pridaného cukru.

Bio výživa pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Zmes toho najlahodnejšieho ovocia, na ktoré si vaše dieťatko rozhodne pochutí. Spojili sme chuť jabĺk, hrušiek a broskýň. Vznikol tak veľmi jemný a chutný príkrm. To najchutnejšie ovocie z ekologického poľnohospodárstva.

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené na zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez pridaného cukru. Bez palmového oleja. Bez pridanej soli. Bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív. Garancia Babybio: Ekologická výživa pre dojčatá. 25 rokov odborných skúseností. Známy pôvod surovín. Receptúry vyvíjané v spolupráci s francúzskymi pediatrami a nutričnými odborníkmi.

Vyrobené vo Francúzsku. Balené v ochrannej atmosfére. Obaly neobsahujú BPA. Každá novo vyrobená výrobná šarža podlieha laboratórnemu rozboru priamo u výrobcu, než je uvoľnená do predaja. Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené na zvláštnu výživu dojčiat a malých detí.

Zloženie:

jablká* 55%, hrušky* 34%, broskyne* 11%, bez pridaného cukru a zahusťovadiel, bez lepku a mlieka *zložky ekologického poľnohospodárstva Naše receptúry sa môžu vyvíjať. Preto presné info o zložení a nutričných hodnotách vždy nájdete na etikete produktu.

Príprava: Podávajte pri izbovej teplote. Nepridávajte cukor.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Pred otvorením skladujte pri izbovej teplote. Po otvorení dobre zatvorte a skladujte v chladničke max. 48 hodín.

Nutričné hodnoty/100 g: energetická hodnota 213 kJ/50 kcal, bielkoviny ˂ 0,5 g, sacharidy 11,8 g, z toho cukry 10 g, tuky ˂ 0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny ˂ 0,1 g, vláknina 1,5 g, sodík ˂5 mg, soľ ˂0,01 g

Krajina pôvodu: Francúzsko:

Adresa dodávateľa: Bohemia Organics s.r.o., Nad Pieskovňou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Vek
od 7. mesiaca
BIO
áno
Bez lepku
Bez cukru
áno
Zloženie
viacdruhové