BABYBIO Croissance 3 tekuté dojčenské bio mlieko 1 l

Kód produktu: F114854 Dodávateľský kód: 58006

Skladom

Bežná cena

6,38 €

Zľavnená cena

4,49 €
Akcia platí do 15.6.2024
Cena za 1 l: 4,49 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BABYBIO Croissance 3 tekuté dojčenské bio mlieko 1 l

Značka:

Tekuté dojčenské BIO mlieko od 10. ukončeného mesiaca. Lahodná chuť a ľahká príprava výživy pre vaše dieťatko. Vyrobené vo Francúzsku z farmárskeho bio mlieka.

 • Lahodná a jemná chuť kvalitného bio mlieka z francúzskej ekofarmy
 • 25 rokov odborných skúseností – zloženie je v súlade s platnou európskou legislatívou a odporúčaniami pediatrov i nutričných odborníkov
 • Jednoduchá a rýchla príprava výživy pre Vaše dieťatko, stačí mierne ohriať
 • Uľahčí a urýchli aj prípravu nemliečnych dojčenských kaší
 • Vyvážený pomer nasýtených a nenasýtených mastných kyselín vrátane esenciálnych mastných kyselín, sacharidov, bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre správny vývoj dieťaťa
 • Obsahuje 13 vitamínov (vrátane vitamínu D), 13 minerálov (vrátane železa), rastlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený pomer mastných omega 3 a omega 6 kyselín.
 • Neobsahuje palmový olej, bez pridanej soli, bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív, bez GMO
 • Známy pôvod surovín a dlhoročná spolupráca s dodávateľmi
 • Produkt ekologického poľnohospodárstva
 • Bio certifikácia ECOCERT
 • Laboratórna kontrola každej vyrobenej šarže
 • Ekologický obal bez obsahu BPA

Mlieko Babybio CROISSANCE 3 je určené na zvláštnu výživu dojčiat od ukončeného 10. mesiaca do 3 rokov.

Tekuté dojčenské mlieka Babybio CROISSANCE 3 v praktických fľašiach (obal bez BPA) neprešli procesom sušenia. Sú tak vhodné na rýchlu a jednoduchú prípravu mlieka pre Vaše dieťatko. Mlieko stačí mierne ohriať na vhodnú teplotu a je možné priamo podávať. Mlieko Babybio Croissance 3 má lahodnú a jemnú chuť. Tekutá forma mlieka tiež uľahčuje prípravu nemliečnych kaší. Praktické balenie s objemom 1L alebo 0,25L je možné ľahko zabaliť či už pri dlhších cestách, na dovolenku alebo pri každodennej prechádzke.

Babyio CROISSANCE 3 je produkt ekologického poľnohospodárstva, ktorého výroba prebieha vo Francúzsku. Na výrobu je použité kravské bio mlieko, ktoré pochádza z lokálnych francúzskych ekofariem. Kravy majú dostatok voľného pohybu, sú kŕmené trávami alebo organickou piacou a sú chované s ohľadom na dobré životné podmienky zvierat v súlade s ekologickými predpismi. Ekologické poľnohospodárstvo tiež zakazuje preventívnu aplikáciu antibiotík.

Výrobca Babybio má so svojimi dodávateľmi, s ktorými spolupracuje, naviazané dlhodobé vzťahy a svojich dodávateľov veľmi dobre pozná. Každá novo vyrobená šarža navyše prechádza internými laboratórnymi testami za účelom overenia zloženia a nutričných hodnôt produktu. Kvalita zodpovedajúca prísnym regulám pre dojčenskú výživu je tak plne zaistená.

Zloženie dojčenského mlieka Babybio CROISSANCE 3 poskytuje vyvážený pomer nasýtených a nenasýtených mastných kyselín vrátane esenciálnych mastných kyselín, sacharidov, bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Vývoju dojčenských mliek sa odborné tímy značky Babybio venujú viac ako 25 rokov. Zloženie je v súlade s platnou európskou legislatívou a odporúčaniami pediatrov i nutričných odborníkov.

Babybio CROISSANCE 3 tak vo svojom zložení obsahuje 13 vitamínov (vrátane vitamínu D), 13 minerálov (vrátane železa), rastlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený pomer mastných omega 3 a omega 6 kyselín.

Neobsahuje palmový olej, je bez pridaného cukru a bez GMO.

Receptúra ​​CROISSANCE 3 svojím zložením spĺňa nariadenie EÚ platné od 22.2.2020 (regula 2016/127).

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené na zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez pridaného cukru. Bez palmového oleja. Bez pridanej soli. Bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív. Garancia Babybio: Ekologická výživa pre dojčatá. 25 rokov odborných skúseností. Známy pôvod surovín. Receptúry vyvíjané v spolupráci s francúzskymi pediatrami a nutričnými odborníkmi. Vyrobené vo Francúzsku. Balené v ochrannej atmosfére. Obaly neobsahujú BPA. Každá novo vyrobená výrobná šarža podlieha laboratórnemu rozboru priamo u výrobcu, než je uvoľnená do predaja.

Pokračovacia mliečna dojčenská výživa CROISSANCE 3 tekutá a mliečna bio potravina tekutá pre batolatá. Upravené metodou UHT. Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje mastné kyseliny Omega 3 (DHA). Určené pre zvláštnu výživu dojčiat od ukončeného 10. mesiaca. S ohľadom na špecifické potreby dieťaťa mezi 10. mesiacom a 3 roky je BABYBIO CROISSANCE vhodnejšíe ako kravské mlieko. Výrobok dodáva dieťaťu železo potrebné k vývoju imunitného systému a vitamín D ke stavbe kostí. BABYBIO CROISSANCE 3 je bio dojčenské mlieko vyrobené vo Francúzsku z mlieka kráv francúzskeho pôvodu, ktoré sú krmené trávami alebo krmivom a sú chované s ohľadom na dobré životné podmienky zvierat v súlade s ekologickými predpismi. Dôležité upozornenie: Potravina by mala tvoriť iba časť zmiešanej stravy a není/nie je vhodné ju používať ako náhradu materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Výnimku z pravidla 6 mesiacov možno urobiť len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti dojčenskej výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétného jedinca. Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie: Čiastočne odstredené mlieko*, voda, kukuričné maltodextríny*, laktóza*, repkový* a slnečnicový* olej, minerálne látky (citrát sodný, citrát horečnatý, chlorid draselný, bikarbonát sodný, síran železnatý, hydroxid draselný, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý, seleničitan sodný), emulgátor slnečnicový lecitín*, olej z Crypthecodinium cohnii, vitamíny (C, E, B3, B5, B1, B6, B2, A, B9, K, B8, D, B12), antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly, *zložky z ekologického poľnohospodárstva. Naše receptúry sa môžu vyvíjať. Preto presné info o zložení a nutričných hodnotách vždy nájdete na etikete produktu.

Obsahuje: MLIEKO

Príprava: Výrobok je pripravený na spotrebu. Pred prípravou si umyte ruky. Starostlivo umyte dojčenskú fľašu vrátanie cumlíka bezprostredne pred jej použitím. Mlieko pretrepte a potom nalejte požadované množstvo do dojčenskej fľaše. Nepridávajte cukor či vodu. Mlieko môže byť ohriate na max. 40 ̊C. Teplotu overte priložením fľaše na vnútornú stranu zápästia. Pre ohrev nepoužívajte mikrovlnnú rúru.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na bočnej strane obalu. Pred otvorením skladujte pri izbovej teplote. Nespotrebované množstvo v balení starostlivo uzavrite, skladujte v chladničke pri teplote max. 6 ̊C a spotrebujte do 48 hodin. Balené v ochrannej atmosfére.

Energetická hodnota na 100 ml 281 kJ/67 kcal:
- Tuky z toho 3 g
- nasýtené mastné kyseliny 0,9 g
- kyselina linolová 407 mg
- kyselina linolénová 57 mg
- kyselina dokosahexaenová 17 mg
- Sacharidy z toho 8,4 g
- cukry z toho 5 g
- z toho laktóza 5 g
- Bielkoviny 1,6 g
- Vitamíny a minerálne soli
- Vitamín A 60 mcg-ER (15 %*)
- Vitamín D 1,6 mcg (23%*)
- Tiamín 90 mcg (18 %*)
- Riboflavín (B2) 120 mg (17 %*)
- Niacín (PP) 0,7 mg
- Kyselina pantoténová (B5) 0,3 mg
- Vitamín B6 66 mcg
- Biotín (B8) 1,9 mcg (19 %*)
- Kyselina listová (B9) 17 mcg-EFA
- Vitamín B12 0,2 mcg (25 %*)
- Vitamín C 7,5 mg (17 %*)
- Vitamín K 4,2 mcg (35 %*)
- Vitamín E 1 mg-alfa-tokoferol (20 %*)
- Sodík 29 mg
- Draslík 82 mg
- Chloridy 54 mg
- Vápnik 55 mg
- Fosfor 44 mg
- Horčík 6 mg
- Železo 1,2 mg (15 %*)
- Zinok 0,5 mg
- Meď 50 mcg
- Jód 15 mcg (19 %*)
- Selén 3 mcg (15 %*)
- Mangán 3 mcg
- Fluoridy <15 mcg
- Tuky z toho 3 g
- nasýtené mastné kyseliny 0,9 g
- kyselina linolová 407 mg
- kyselina linolénová 57 mg
- kyselina dokosahexaenová 17 mg *RHP- referenčná hodnota príjmu.

Krajina pôvodu: Francúzsko:

Adresa dodávateľa: Bohemia Organics s.r.o., Nad Pieskovňou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Vek
od 11. mesiaca
BIO
áno
Bez lepku
Bez laktózy
nie
Bez cukru
nie