BABY EINSTEIN Hračka hudobná Gramofón DJ Discovery™ Magic Touch™ HAPE 6m+

Kód produktu: F182810 Dodávateľský kód: 16846-6

Bežná cena

24,95 €

Zľavnená cena

21,21 €
Akcia platí do 19.4.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BABY EINSTEIN Hračka hudobná Gramofón DJ Discovery™ Magic Touch™ HAPE 6m+

Značka:

Tvorte hudbu, skúmajte zvuky a učte sa rytmom s gramofónom Baby Einstein + Hape DJ Discovery Magic Touch. 50 melódií a zvukov umožňuje bábätku pustiť sa do skladieb a podporovať jemnú motoriku. S touto hudobnou hračkou, ktorá odmeňuje detskú zvedavosť každým ťuknutím a otočením, bude bábätko rado tancovať a objavovať hudbu. Technológia Magic Touch pomáha dieťaťu ľahko tvoriť hudbu a podporuje pochopenie príčin a následkov. Na gramofóne, ktorý je vyrobený najmä z dreva s certifikátom FSC, môže dieťa pozastaviť a prehrať vopred nahrané melódie, zmiešať melódie alebo roztočiť platňu, aby zrýchlilo tempo – presne ako skutočný DJ! Zvuky tlačidiel pomáhajú každej melódii znieť skvele a ovládanie hlasitosti robí hudbu zábavnou pre každého! Pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov.

Vlastnosti:

  • Baby Einstein + Hape DJ Discovery Magic Touch Gramofón je hudobná hračka, ktorá pomáha deťom vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov ľahko vytvárať hudbu a pochopiť príčinu a následok.
  • Technológia Magic Touch ľahko reaguje na jemný dotyk dieťaťa. Dieťa môže namiešať viac ako 40 zvukov a 10 melódií, aby vytvorilo hudbu, ktorá je vždy rytmická.
  • Podporuje tvorivosť a jemné motorické zručnosti, keď dieťa stláča, posúva a otáča 9 interaktívnych dotykových bodov. Dieťa môže džemovať v rytme hudby a zvukov.
  • Obsahuje ovládanie hlasitosti a drevo s certifikátom FSC.
  • Obsahuje Zebru z kníh a relácií Baby Einstein.
  • Vyžaduje 3 batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery (V x Š x D): 11,0 × 25,91 × 1­4,91 cm Hmotnosť: 0,4 kg

Značka:
Baby Einstein
Vek
od 6. mesiaca
Materiál
drevo, plast