AVENUE MANDARINE Sada guličiek s prekážkami pre dievčatá

AVENUE MANDARINE Sada guličiek s prekážkami pre dievčatá

skladom
cena: 15,99 €

Kód: F022709 , EAN: 3065500624290 , Značka: Avenue Mandarine

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

AVENUE MANDARINE Sada guličiek s prekážkami pre dievčatá

Klasické detské guľôčky, ktoré sa cvrnkají do jamky pozná každý. Hrali sme ich my rodičia a hrajú ich radi aj naše deti. Sada guličiek s prekážkami je podobná hra, ktorá je navyše doplnená o mnoho prekážok, ktoré môžu deti s guličkami zdolávať aj doma v detskej izbe. S guličkami a prekážkami si deti aj rodičia užijú veľa zábavy.

Obsah balenia:

  • 9 prekážok
  • sadu 20 guličiek vo vrecúšku
  • návod na niekoľko herných variánt

Sada je navyše balená v peknej darčekovej krabičke.

Vhodné pre deti od 5 rokov.

Herné varianty:

Hra 1: Pre 2–5 hráčov. Cieľom je získať čo najväčší počet bodov v štyroch hodoch. Každý hráč má 4 guľôčky.
Postavte vedľa seba jednotlivé prekážky a určite si štartovaciu čiaru. Každý hráč má štyri hody guličkami. Cieľom je aby gulička úplne prešla prekážkou. Po štyroch hodoch sa každému hráčovi sčítajú body podľa čísel na prekážke, ktorú sa hráči podarilo prejsť a v hre pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč s najväčším počtom bodov.

Hra 2: Pre 2–5 hráčov. Cieľom je dokončiť závod ako prvý. Každý hráč dostane 1 guličku.
Vytvorte si dráhu z prekážok a určite si štartovaciu čiaru a cieľ. Hráč začína na prvej prekážke, ak sa mu podarí s guličkou prekážku prekonať, pokračuje ďalšou prekážkou. V opačnom prípade ponechá guličku na mieste a pokračuje ďalší hráč. Víťazom je ten, kto prejde všetkými prekážkami a je v cieli prvý.

Hra 3: Pre 2 hráčov. Vyhraj súperovu guľôčku. Každý hráč dostane 1 guličku. Vyberte si jednu prekážku a tú postavte 6 krokov od štartovacej čiary. Obaja hráči začínajú naraz a cvrnkajú guličky naraz. Ďalšie cvrnknutie môže nasledovať vždy až po zastavení guľôčky. Víťazom je ten, kto prvý prejde prekážkou v cieli. Ten získava súperovu guličku.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader