Philips AVENT Cumlík Antikolik 1 novorodenecký 0m+ 2 ks

Kód produktu: F110802 Dodávateľský kód: 580928

Bežná cena

7,95 €

Zľavnená cena

6,70 €
Akcia platí do 31.5.2024
Cena za 1 ks: 3,35 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Philips AVENT Cumlík Antikolik 1 novorodenecký 0m+ 2 ks

Značka:

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy* prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.

Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Dojčenské fľaše AVENT Klasik musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT Klasik, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.

  • 1 otvor
  • novorodenecký prietok
  • pre deti od narodenia

Materiál: silikón

Cumlík na fľašu AVENT s 1 otvorom – novorodenecký prietok. Extra mäkký silikónový cumlík.

Ideálny pre novorodencov a dojčené deti.

Značka:
Philips Avent
Vek
od narodenia
Materiál
silikón
Pohlavie
dievčatá, chlapci