ATTITUDE Tyčinka detská 100% minerálna ochranná na tvár a pery (SPF 30) bez vône 30 g

Kód produktu: F176596 Dodávateľský kód: 284att

Skladom

Bežná cena

16,15 €
Cena za 100 g: 53,83 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

ATTITUDE Tyčinka detská 100% minerálna ochranná na tvár a pery (SPF 30) bez vône 30 g

Značka:

100% prírodná minerálna opaľovacia tyčinka od ATTITUDE zaistí tú najbezpečnejšiu a najpraktickejšiu starostlivosť pri pobyte na slnku pre deti i rodičov.

Vďaka obsiahnutému kokosovému oleju a bambuckému maslu hydratuje pokožku. Je príkladnou ukážkou rovnováhy medzi bezpečnosťou prípravku a jeho funkčnosťou, ingrediencie sú iba minerálneho a rastlinného pôvodu. Bez vône. Tyčinka vytvorí ľahkú bariéru na jemnej detskej pokožke, ktorá účinne chráni pred UVA aj UVB žiarením. Pokožka je tak chránená pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia, a to bez kontaktu so škodlivými látkami či chemikáliami, ktoré opaľovacie krémy často obsahujú.

Je vyrobená výhradne z biologicky rozložiteľných zložiek a je vhodná pre citlivú pokožku tých najmenších.

Vďaka praktickému spôsobu aplikácie tyčinkou sa netreba krému dotýkať. Vaše ruky tak zostanú čisté a krému sa pri aplikácii menej spotrebuje. Opaľovacia tyčinka ATTITUDE má navyše kompletne bezplastový obal, ktorý zbytočne nezaťažuje životné prostredie a je úplne rozložiteľný.

Je ideálny pre tvár, pery a akékoľvek ďalšie miesta na tele, ktoré treba chrániť pred slnečným žiarením. Skvelé do kabelky.

Aktívnou látkou je oxid zinočnatý bez nanočastíc. „Bez nanočastíc“ znamená, že molekuly nie sú také malé, aby prestúpili do krvného riečišťa. Oxid zinočnatý je lepší ako oxid titaničitý, ktorý sa často v minerálnych krémoch používa – oxid titaničitý je väčšinou s nanočasticami a zároveň nechráni plne pred UVA aj UVB žiarením.

  • Nezanecháva biely film – nielen pre tieto vlastnosti je krém v tyčinke výnimočný.
  • 100% recyklovateľný obal
  • Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.

Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu. Tiež má certifikáciu EWG („Environmental Working Group“), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné ak prírode šetrné produkty. Opaľovací rad ATTITUDE získal od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie. Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.

Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.

Použitie: Odporúča sa aplikovať 15 minút pred pobytom na slnku a opakovať každé 2 hodiny. 40 minút po kúpaní/namočení je potrebné opäť namazať. Výrobca udáva, že krém nie je vhodný pre deti do 6 mesiacov, a to z dôvodu, že bábätká by sa vôbec nemali vystavovať slnku.

Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu, a to bez kompromisov.

Zloženie:

Oxid zinočnatý, kokosový olej, bambucké maslo, kyselina polyhydroxyste­arová, slnečnicový olej (zo semien), triglycerid kyseliny kaprylovej/ka­prinovej, slnečnicový vosk (zo semien), behenyl behenát, ricínový olej (zo semien), kopoly kapryláty, kandelilový vosk.

Značka:
Attitude
BIO/ECO
áno
Slenečný faktor
SPF 30