ATTITUDE Detská pena do kúpeľa Baby leaves s vôňou hruškovej šťavy 473 ml

Kód produktu: F068346 Dodávateľský kód: 312_N

Skladom

Bežná cena

11,79 €
Cena za 100 ml: 2,49 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

ATTITUDE Detská pena do kúpeľa Baby leaves s vôňou hruškovej šťavy 473 ml

Značka:

Prírodná, certifikovaná, hypoalergénna a dermatologicky testovaná pena do kúpeľa pre našich najmenších. V ekologickom takmer pollitrovom balení.

Vedeli ste, že pokožka bábätiek nie je ešte úplne vyvinutá až minimálne do 1 roku veku? Preto vznikla pena do kúpeľa ATTITUDE, ktorá je nabitá prírodnými zložkami ako sú listy z čučoriedky a semená moringy. Kúpanie vašich detí sa stane veľkou zábavou a vy sa pritom môžete spoľahnúť, že s touto penou pridávate deťom do kúpeľa len látky šetrné k nášmu zdraviu.

Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti. Ideálne pre deti ako prirodzená ochrana pre ich jemnú a citlivú pokožku.

Výťažky zo semien moringy činia pena do kúpeľa Baby leaves ešte výnimočnejším. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov.

S úžasnou vôňou hruškovej šťavy, ktorá pochádza výlučne z prírodných zdrojov.

Výnimočne veľké balenie (473 ml) = prívetivá cena.

Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA ( „People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.

Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.

Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.

100% recyklovateľný obal.

Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu. Tiež má certifikáciu EWG ( „Environmental Working Group“), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné a k prírode šetrné produkty. Kozmetika Baby leaves získala od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie.

Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu ( „worry-free ingredients“), a to bez kompromisov.

Zloženie: Aqua / Water / Eau, Sodium Coco-Sulfate, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Citric Acid, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Guar Hydroxypropyl­trimonium Chloride, Sodium Hydroxide, Vaccinium Myrtillus (Blueberry) Leaf Extract, Allyl Heptanoate*, Cis-3-Hexenyl Acetate*, Gamma-Undecalactone*, Maltol*, Pentadecalactone*, Triethyl Citrate*, *fragrance (Parfum)

Značka:
Attitude
BIO/ECO
áno