ANSMANN LED svetlo plyšiak Šmolko na mesiačiku

ANSMANN LED svetlo plyšiak Šmolko na mesiačiku

nedostupné
Bežná cena: 22,10 €
akčná cena: 15,99 €

Kód: F015309 , EAN: 4013674038848 , Značka: Ansmann

ANSMANN LED svetlo plyšiak Šmolko na mesiačiku

Jemné a príjemné svetlo pomôže vášmu dieťaťu pokojne zaspať. Ansmann Šmolko vyžaruje upokojujúce modré svetlo. K tomu všetkému hrá ukľudňujúcu melódiu. Od tejto chvíle sa dieťa nebude v noci báť. Vďaka malým rozmerom je vhodné tiež na cestovanie. Veľkosť produktu 100 × 175 × 275 mm a hmotnosť iba 300g. Prevádzka na 3 AA batérie.

Jednoduchá údržba:

Elektronická jednotka je vyberacia a tak možno plyšovú hračku bez obáv vyprať.

Funkcia:

Nočné svetlo a uspávanku aktivujete jednoducho stlačením bruška plyšovej hračky. Jednotlivé funkcie možno nezávisle na sebe zapnúť či vypnúť. Plyšová hračka hraje uspávanku založenú na „Spi maličká, spi“.

Automatické vypnutie:

Veľkou výhodou je funkcia automatického vypnutia. Dieťa zaspáva pri svetle a hudbe, ktorá podporuje hlbší spánok. Svetlo sa vypne po 30 minútach a hudba po 15 minútach.

Úsporné riešenie:

LED technológia zaručuje spoľahlivú prevádzku. Veľmi dlhá životnosť batérie a zanedbateľné náklady na prevádzku. Okrem týchto výhod sa lampa nezahrieva a to ani po dlhej prevádzke.

Bezpečnosť na prvom mieste:

Bezpečnosť vášho dieťaťa je najvyššou prioritou. Výrobky Ansmann sú preto schválené TÜV v súlade s najnovšími smernicami pre hračky. To zaručuje maximálnu možnú bezpečnosť. Priestor pre batérie je chránený zaskrutkovaným uzáverom a tak sa dieťa nemá šancu dostať k batériám.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader