7x WATERWIPES Vlhčené obrúsky bez obsahu plastov 60 ks ( 420 ks )

Kód produktu: F173009 Dodávateľský kód: VP-F173009
  • Velikost:

Bežná cena

27,65 €
Cena za 1 ks: 0,07 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

7x WATERWIPES Vlhčené obrúsky bez obsahu plastov 60 ks ( 420 ks )

Značka:

Originálne utierky Waterwipes. Prinášajú 100% prírodnú starostlivosť bez chémie pre tú najjemnejšiu starostlivosť o pokožku vášho bábätka.

Vlastnosti:

  • WaterWipes sú najčistejšie vlhčené obrúsky na svete. Obsahujú iba dve prírodné ingrediencie, 99,9% vody a kvapku ovocného extraktu.
  • Hodvábne jemné a čisté – bez obsahu plastov, alkoholu, parfémov.
  • Vhodné od narodenia, a sú klinickými štúdiami a odborníkmi potvrdené ako vhodné aj pre predčasne narodené deti.
  • Bez použitia chemických konzervantov.
  • Vyrobené z viskózy – trvalo udržateľného, obnoviteľného materiálu na rastlinnej báze, ktorý neobsahuje žiadne plasty a v prírode sa časom rozloží.
  • Nový obal obsahuje o 7 % menej obalovej fólie, teda o 7 % menej záťaže na životné prostredie.

Najčistejšie obrúsky WaterWipes, sú bez plastov a konzervantov a obsahujú – 99,9% čistenej vody a kvapku ovocného extraktu z grapefruitu. Extrakt z grapefruitu je jemný kondicionér na pokožku, ktorý pomáha udržiavať jej celistvosť a zmierňuje akékoľvek zápalové reakcie na pokožke. Obrúsky sú vhodné pre citlivú pokožku novorodencov, ekzematickú pokožku, i pre tú najjemnejšiu pokožku predčasne narodených detí. Sú bez obsahu parfému a mydla, čím znižujú riziko vysušenia pokožky a potenciálny rozvoj kontaktnej dermatitídy.

Vďaka týmto NOVÝM utierkam si už rodičia nemusia vyberať medzi tým, čo je najlepšie pre pokožku dieťaťa, a tým, čo je lepšie pre našu planétu. Obrúsky sa biologicky rozložia do 12 týždňov.

WaterWipes obrúsky sú preferovanými u mnohých novorodeneckých jednotiek intenzívnej starostlivosti a ako jediné cenené a ocenené aj týmito organizáciami: Allergy UK Skin Health Alliance The Vegan Society The National Eczema Association Eczema Association Australasia (EAA) Francúzskou Asociáciou Prevencie Alergií Deutsche Haut- und Allergiehilfe a mnohými ďalšími…

<html-non-escape>

Ako na výber vlhčených obrúskov

Päť tipov pre správny výber obrúskov (nielen) do pôrodnice..

<html-non-escape>

Značka:
Waterwipes
BIO/ECO
áno
Veľkosť balenia
420 ks