Loading
Loading

6x SUNÁREK Detský snack jahodové srdiečka (50 g)

6x SUNÁREK Detský snack jahodové srdiečka (50 g)

nedostupné
Cena 7,14 €
Cena za kus: 1,19 €
K nákupu produktov Sunar a Sunárek nad 59,99 € získate detský dáždnik Skip Hop ako darček.

Kód: F048439 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunárek

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

6x SUNÁREK Detský snack jahodové srdiečka (50 g)

Jediné snacky od ukončeného 12. mesiaca vo vysokej kvalite zodpovedajúcej prísnym požiadavkám na detskú výživu detí do 3 rokov.

SUNÁREK Jahodové srdiečka sú skvelým obohatením jedálnička malých detí. Sú vyrobené zo starostlivo vybranej a vysoko kvalitnej kukuričnej múky, sú teda bezlepkové. Sú obohatené o potrebné vitamíny a vápnik. Vápnik je pre deti veľmi dôležitý, pretože je potrebný pre normálny rast a vývin kostí. 1 porcia snackov.

SUNÁREK Jahodové srdiečka – 20 g (cca 40 ks) obsahujú 89 mg vápnika, čo predstavuje asi 22 % referenčnej hodnoty. Tvar je prispôsobený malým detským ručičkám, ľahko sa uchopí a tak sa pri ich konzumácii rozvíjajú aj motorické schopnosti – zručnosť a koordinácia pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. Konzumácia jahodových srdiečok sa tak stáva pre deti príjemnou zábavou. Potravina pre zvláštnu výživu – potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detíod ukončeného 12. mesiaca. Extrudovaný výrobok.

Vlastnosti:

  • Vhodné pre deti od ukončeného 12. mesiaca
  • Vyrobené z vysoko kvalitnej kukuričnej múky
  • Bez lepku
  • Tvarom prispôsobené malým detským ručičkám

Zloženie:

Kukuričná krupica 25 %, kukuričná múka hladka 25 %, ryžová múka 25 %, cukor, minerálne látky (uhličitan vápenatý), prírodná jahodová aróma, vitamíny (biotín, B1, B6, B2, C, kyselina listová, niacín, E, B12, kyselina pantoténová), rastlinný koncentrát (sladké zemiaky, jablká, reďkovky, čerešne). Môže obsahovať stopy arašidov, orechov, sóje, mlieka a obilnín s obsahom lepku (do 20 mg / kg).

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader