Loading
Loading

6x SUNÁREK Detský snack jablčné krúžky (50 g)

6x SUNÁREK Detský snack jablčné krúžky (50 g)

skladom
Cena 7,14 €
Cena za kus: 1,19 €
K nákupu produktov Sunar a Sunárek nad 59,99 € získate detský dáždnik Skip Hop ako darček.

Kód: F048438 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunárek

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

6x SUNÁREK Detský snack jablčné krúžky (50 g)

SUNÁREK Snacky sú skvelým obohatením jedálnička malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky a veselé chrúmanie. Veľkosť a tvar snackov sú prispôsobené detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. SUNÁREK snacky si deti určite obľúbia.

Vhodné pre deti od ukončeného 1. roku života.

Prirodzená chuť

Vynikajúca chuť SUNÁREK Snackov je daná ich zložením a prirodzeným obsahom starostlivo vybraných obilnín. SUNÁREK Krúžky s jablkovou príchuťou je možné konzumovať ako chutnú desiatu kedykoľvek počas dňa.

Vybrané cereálie

SUNÁREK Snacky sú vyrobené z kukurice a ryže a sú prirodzene bezlepkové.

Prírodné suroviny

Snacky SUNÁREK sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných prírodných surovín bez použitia konzervačných látok a farbív.

Vitamíny a vápnik

SUNÁREK Snacky obsahujú potrebné vitamíny a vápnik. Vápnik prispieva k normálnemu rastu a vývinu kostí u detí 1 porcia 15 g (cca 33 ks snackov) obsahuje 89 mg vápnika (22 % referenčnej hodnoty).

Zloženie:

kukuričná krupica 25 %, kukuričná múka hladká 25 %, ryžová múka 25 %, cukor, uhličitan vápenatý, vitamíny (biotín, vitamín B1, B6, B2, C, kyselina listová, niacín, E, B12, kyselina pantoténová), prírodná jablčnej aróma . Môže obsahovať stopy arašidov, orechov, sóje, mlieka a obilnín s obsahom lepku (do 20 mg / kg).

Extrudovaný výrobok. Potravina pre zvláštnu výživu – potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 12. mesiaca. Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Uchovajte na suchom mieste pri izbovej teplote. Neskladujte v chladničke. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite, uložte na suchom a tmavom mieste a spotrebujte do 2 dní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader