Loading
Loading

6x SUNAR Premium 3 (600 g) - dojčenské mlieko

6x SUNAR Premium 3 (600 g) - dojčenské mlieko

skladom
Bežná cena: 80,94 €
akčná cena: 76,79 €
Cena za kus: 12,80 €
Pri nákupe produktov Sunar a Sunárek nad 56 € si v košíku vyberiete jeden z darčekov: termoobal na fľašu G-mini alebo sadu na odtlačok ručičky Petite&Mars zdarma.
DARČEK: PETITE&MARS Odtlačok 3D v krabičke
DARČEK:  G-MINI Termoobal na fľašu, veľká -Steel Grey

Kód: F011381 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunar

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

6x SUNAR Premium 3 (600 g) - dojčenské mlieko

SUNAR Premium 3 – výrobok sušenej mliečnej výživy. Je určený pre výživu malých detí od ukončeného 12.měsíce veku dieťaťa v období odstavovaní alebo ak nemôžu byť dojčené. Má byť iba súčasťou zmiešanej stravy.

SUNAR Premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka. Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Sunar ako jediný v celom portfóliu mliek (okrem HA) podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný. So SUNAROM Premium nemusíte robiť kompromisy a vaše deti ho budú milovať.

Vlastnosti:

  • Vitamín A prispieva k správnej funkcii imunitného systému.
  • Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.
  • LCP mastné kyseliny. Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu.
  • Galaktooligosacha­ridy (GOS) sú podobné oligosacharidom materského mlieka a sú pre organizmus dôležité.
  • DHA je prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus dôležitá. Preto by mala byť podľa odporúčania odborníkov na výživu prijímaná stravou.

Prečo kúpiť SUNAR Premium:

SUNAR Premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka.   Imunita – Vitamín A prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Mozog – Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu. Poznávacie funkcie – Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.

Spôsob prípravy:

Starostlivo si umyte a osušte ruky. Sterilizujte cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút. V inej nádobe prevarte dojčenskú vodu, ochlaďte ju na 40 ° C a vlejte požadované množstvo do fľaše (pozri tabuľku). Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri tabuľku). Dobre zatvorte a pretrepte. Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na ruke, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37 až 40 ° C.

Zloženie:

sušené odtučnené mlieko, laktóza (z mlieka), maltodextrín, slnečnicový olej, mliečny tuk, galaktooligosacha­ridy (z laktózy), repkový olej, palmový olej, srvátková bielkovina (z mlieka), kokosový olej, ortofosfáty vápenatý, uhličitan vápenatý, citran sodný, citran draselný, emulgátor (sójový lecitín), rybí olej, chlorid draselný, chlorid horečnatý, kyselina L-askorbová, chlorid cholínu, síran železnatý, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinočnatý, L-karnitín, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, síran meďnatý , D-alfa tokoferol, tiamín hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadión, kyselina listová, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Skladovanie:

Skladujte v suchu pri teplote do 24 ° C a v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Pre každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znova nepodávajte. Po príprave každej dávky baleni vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a chladnom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týdnů.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader