6x SUNAR Premium 2 Mlieko pokračovacie 700 g

Kód produktu: F172380 Dodávateľský kód: VP-F172380

Skladom

Bežná cena

133,32 €

Zľavnená cena

121,34 €
Cena za 100 g: 2,89 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

6x SUNAR Premium 2 Mlieko pokračovacie 700 g

Značka:

Pokračovacie dojčenské mlieko Sunar Premium 2 je určené pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca do 12 mesiacov, ktoré nemôžu byť dojčené. Z plnotučného mlieka a smotany a obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku.

Sunar Premium 2 je pokračovacie dojčenská mliečna výživa pre dojčatá od ukončeného 6. do 12. mesiaca. Dojčenie je pre dojčatá najlepším spôsobom výživy. Pokiaľ však dojčenie nie je možné alebo z nejakého dôvodu dojčenie postupne ukončujete, ponúkame dojčenské mlieko, ktoré spĺňa všetky požiadavky na výživu dojčaťa. Sunar Premium 2 je vyrobený z plnotučného mlieka a smotany, ktoré dodávajú mlieku lahodnú chuť, takže ho deti lepšie prijímajú. Plnotučné mlieko a smotana vďaka obsahu mliečneho tuku prispievajú k lepšej vstrebateľnosti vitamínov1 A, D, E, K rozpustných v tukoch.

Prečo vybrať Sunar Premium:
- Vynikajúca mliečna chuť
- Podpora imunity vďaka vitamínom1 A, C a D
- Podpora správneho vývoja vďaka obsahu železa1, ktoré prispieva k rozvoju poznávacích funkcií a správnemu vývoju imunitného systému.
- Bez palmového oleja 1 Vitamíny a železo sú pridávané do všetkej dojčenskej výživy v súlade s požiadavkami legislatívy

Spoľahlivá kvalita inšpirovaná materským mliekom Keď vyberáte dojčenské mlieko, snažíte sa vždy pre svoje dieťa vybrať to najlepšie. Receptúra Sunar Premium bola vyvíjaná tak, aby bola zložením čo najbližšie k materskému mlieku, a tak poskytla deťátku všetky dôležité živiny. Jeho hlavnými zložkami sú preto plnotučné mlieko a smotana, prirodzené zdoje mliečneho tuku. Ten je jednou z najdôležitejších zložiek materského mlieka a zaisťuje kľúčovú úlohu vo výžive dieťaťa.

Na kvalite záleží: Dojčenské mlieka Sunar sa vyrábajú vo Švédsku udržateľným a ekologickým spôsobom z čerstvého kravského mlieka a smotany v oblasti 2 biosférických rezervácií UNESCO. Pri výrobe sú aplikované pokročilé technológie výroby a samozrejmosťou je veľmi prísna kontrola kvality.

Viac ako 80 rokov výskumu: Sunar sa s láskou stará o detská bruška viac ako 80 rokov. Táto receptúra bola vyvinutá expertmi z Hero Institute for Infant Nutrition, ktorí spolupracujú s poprednými zahraničnými vedeckými odborníkmi na výživu, nemocnicami a univerzitami.

Sunar obsahuje mliečny tuk už od začiatku výroby Materské mlieko, ako najlepšia výživa pre dojčatá, obsahuje mliečny tuk. Príroda vie, čo je pre bábätká najlepšie. Preto aj Sunar Premium 2 podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, a to vo forme plnotučného mlieka a smotany. Dôverujeme našej tradičnej receptúre, napriek tomu neustále sledujeme nové trendy, vychádzame z najnovších poznatkov a odporúčaní odborníkov a úzko spolupracujeme s expertmi z Hero Institute for Infant Nutrition. Na základe toho naše receptúry neustále vylepšujeme tak, aby sme sa čo najviac približovali zloženiu materského mlieka.

Výhody praktického balenia Sunar Premium je k dispozícii v praktickej dóze. Balenie v ochrannej atmosfére zaručuje čerstvosť mliečneho prášku, praktická dóza potom jednoduché a presné dávkovanie.

  • Opätovne uzatvárateľná dóza
  • Praktické uchytenie odmerky
  • Hrana na zarovnanie prášku v odmerke
  • 100 % recyklovateľný obal

Zloženie:

Plnotučné mlieko, laktóza (z mlieka), maltodextrín, slnečnicový olej, smotana (obsahuje mliečny tuk), koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), galaktooligosacha­ridy (z laktózy), repkový olej, kokosový olej, draselné soli kyseliny citrónovej, rybí olej, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chlorid horečnatý, chlorid sodný, chlorid cholínu, L-askorbát sodíka, emulgátor (sójový lecitín), citrát sodný, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, taurin, síran železnatý, askorbylpalmitát, inozitol, L-karnitín, síran zinočnatý, zmes tokoferolov, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, síran meďnatý, retinyl palmitát, riboflavin, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, síran manganatý, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadion, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín.