6x SUNAR Premium 2 (600 g) - dojčenské mlieko

6x SUNAR Premium 2 (600 g) - dojčenské mlieko

skladom
Bežná cena: 80,94 €
akčná cena: 76,79 €
Cena za kus: 12,80 €

Kód: F011380 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunar

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

6x SUNAR Premium 2 (600 g) - dojčenské mlieko

SUNAR Premium 2 je výrobok pokračujúcej dojčenskej mliečnej výživy. Je určený pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovania alebo ak nemôžu byť dojčené. Má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dojčaťa.

SUNAR Premium je diamantom v dojčenskej výžive, ktorý je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu čo najbližšie materskému mlieku. Obsahuje totiž unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sa významne podieľajú na posilňovaní imunitného systému, správnom vývoji mozgu a celkovom pohodlí dieťaťa. Sunar navyše ako jediný podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný. So SUNAROM Premium nemusíte robiť žiadne kompromisy a vaše deti ho budú milovať!

Prečo kúpiť SUNAR Premium:

SUNAR Premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka.   Imunita – Vitamín A prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Mozog – Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu. Poznávacie funkcie – Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.

Prebiotiká GOS:

Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a potrebné pre zaistenie správnej črevnej mikroflóry.

DHA a ARA

Sú prirodzenou súčasti materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné. Preto by mali byť podľa odporúčania odborníkov na výživu prijímané stravou.

Nukleotidy

Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné. Preto by mali byť podľa odporúčania odborníkov na výživu v dostatočnom množstve prijímané stravou.

Beta-palmitát

Je dôležitou zložkou mliečneho tuku prirodzene obsiahnutou v materskom mlieku, v ktorom efektívne prispieva k mäkšej konzistencii stolice a celkovému pohodliu vášho dieťaťa.

Spôsob prípravy:

Starostlivo si umyte a osušte ruky. Sterilizujte cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút. V inej nádobe prevarte dojčenskú vodu, ochlaďte ju na 40 ° C a vlejte požadované množstvo do fľaše (pozri tabuľku). Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri tabuľku). Dobre zatvorte a pretrepte. Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na ruke, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37 až 40 ° C.

Zloženie výrobku:

sušená srvátková bielkovina (z mlieka), sušené plnotučné mlieko, laktóza, maltodextrín, rastlinné oleje (palmový, repkový, kokosový, slnečnicový, beta-palmitát), prebiotická vláknina GOS (galaktooligo­sacharidy), sušené odtučnené mlieko, minerálne látky (viď tabuľka), rybí olej, vitamíny (viď tabuľka), taurín, cholín, nukleotidy (AMP, CMP, GMP, IMP, UMP), emulgátor: sójový lecitín.

UCHOVÁVANIE

Skladujte v suchu pri teplote do 24 ° C a v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Pre každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znova nepodávajte. Po príprave každej dávky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a chladnom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader