6x HAMÁNEK Jahňacie soté s mrkvou a zemiakovou kašou (190 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

6x HAMÁNEK Jahňacie soté s mrkvou a zemiakovou kašou (190 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

nedostupné
Bežná cena: 6,19 €
akčná cena: 5,19 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: hame10980 , EAN: 18595139752672

6x HAMÁNEK Jahňacie soté s mrkvou a zemiakovou kašou (190 g) - mäsovo-zeleninový príkrm

Pod značkou Hamánek nájdete nielen ovocné príkrmy a dojčenské nápoje, ale aj zeleninové a mäsovo-zeleninové výživy, ktoré sú pre vaše dieťa pripravené tak, aby bol vášmu dieťatku zaistený optimálny prísun živiť v tej najlepšej kvalite, akú môžete svojmu dieťaťu dať.

Detská výživa pre tých najmenších je veľmi jemnej konzistencie tak, aby bola pre malé dieťa čo najpríjemnejšia a neprekážali mu žiadne kúsky, s ktorými by si nemuselo ešte poradiť. S pribúdajúcim vekom je však pre nácvik žuvacích zručností žiadúci, aby sa v príkrmoch už nachádzali drobučké nehomogénne a úplne nerozmixované súčasti.

Mäso je bohatým zdrojom nielen bielkovín, ale aj ľahko vstrebateľného železa. Železo je veľmi dôležité pre bábätko v druhej polovici prvého roka života, pretože zásoba, ktorú načerpalo Vaše bábätko z materského mlieka v prvých mesiacoch, sa postupne vyčerpáva.

Jahňacie mäso obsahuje hlavne bielkoviny, ale aj vysoký obsah vápnika, fosforu, železa, ale aj vitamínu Bi, B2 aj ďalších látok nevyhnutných k zdravému ľudskému rastu.

Mäsovozeleninový príkrm od dokončeného 6. mesiaca veku dieťaťa.

Zloženie:

Voda, Zemiakové pyré 29 % hm. (voda, sušené zemiakové vločky), Mrkva (25 % hm.), Jahňacie mäso (10 % hm.), Zemiakový škrob, Rastlinný olej (repkový), Citrónový koncentrát

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:

Energia (kJ / kcal) 253 / 60 Tuky (g) 2,1 z toho nasýtené mastné kyseliny (g) 0,6 Sacharidy (g) 7,9 z toho cukry (g) 1,7 Bielkoviny (g) 2,5 Soľ (g) 0,1

Obsah soli v potravine je výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho so­díka

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader