Loading
Loading

4x WATERWIPES 100% BIO odbúrateľné obrúsky 60ks

4x WATERWIPES 100% BIO odbúrateľné obrúsky 60ks

nedostupné
Cena 13,79 €
Cena za kus: 0,06 €

Kód: F140609 , Dodávateľský kód: 440016 , EAN: 5099514400135 , Značka: Waterwipes

4x WATERWIPES 100% BIO odbúrateľné obrúsky 60ks

Originálne utierky Waterwipes. Prinášajú 100% prírodnú starostlivosť bez chémie pre tú najjemnejšiu starostlivosť o pokožku vášho bábätka.

Vlastnosti:

  • WaterWipes sú najčistejšie vlhčené obrúsky na svete. Obsahujú iba dve prírodné ingrediencie, 99,9% vody a kvapku ovocného extraktu.
  • WaterWipes obrúsky sú BIO – bez plastov a 100 % biologicky odbúrateľné.
  • Hodvábne jemné a čisté – bez obsahu plastov, alkoholu, parfémov.
  • Vhodné od narodenia, a sú klinickými štúdiami a odborníkmi potvrdené ako vhodné aj pre predčasne narodené deti.
  • Bez použitia chemických konzervantov.
  • 100% biologicky odbúrateľné: Vyrobené zo 100% viskózy – trvalo udržateľného, obnoviteľného, biologicky odbúrateľného materiálu na rastlinnej báze, ktorý neobsahuje žiadne plasty a v prírode sa časom rozloží.
  • Nový obal obsahuje o 7 % menej obalovej fólie, teda o 7 % menej záťaže na životné prostredie.
  • 60 ks ekologických utierok v balení.

100% biologicky odbúrateľné najčistejšie obrúsky WaterWipes, sú bez plastov a konzervantov a obsahujú – 99,9% čistenej vody a kvapku ovocného extraktu z grapefruitu. Extrakt z grapefruitu je jemný kondicionér na pokožku, ktorý pomáha udržiavať jej celistvosť a zmierňuje akékoľvek zápalové reakcie na pokožke. Obrúsky sú vhodné pre citlivú pokožku novorodencov, ekzematickú pokožku, i pre tú najjemnejšiu pokožku predčasne narodených detí. Sú bez obsahu parfému a mydla, čím znižujú riziko vysušenia pokožky a potenciálny rozvoj kontaktnej dermatitídy.

Vďaka týmto NOVÝM 100% biologicky odbúrateľným utierkam si už rodičia nemusia vyberať medzi tým, čo je najlepšie pre pokožku dieťaťa, a tým, čo je lepšie pre našu planétu. Obrúsky sa biologicky rozložia do 12 týždňov.

WaterWipes obrúsky sú preferovanými u mnohých novorodeneckých jednotiek intenzívnej starostlivosti a ako jediné cenené a ocenené aj týmito organizáciami: Allergy UK Skin Health Alliance The Vegan Society The National Eczema Association Eczema Association Australasia (EAA) Francúzskou Asociáciou Prevencie Alergií Deutsche Haut- und Allergiehilfe a mnohými ďalšími…

Přečtěte si na blogu:

Jak na výběr vlhčených ubrousků

Pět tipů pro správný výběr ubrousků (nejen) do porodnice

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader