4x LEROS Čaj detský na priedušky 10x1,5g

Kód produktu: F159682 Dodávateľský kód: VP-F159682

Skladom

Bežná cena

8,20 €

Zľavnená cena

5,75 €
Cena za 100 g: 9,58 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

4x LEROS Čaj detský na priedušky 10x1,5g

Značka:

Bylinky pre zdravie dýchacích ciest Bylinná zmes je vhodná na doplnenie pitného režimu detí, hlavne v období jesenných čľapkaníc. Príjemne chutiace šípky a lipový kvet zvyšujú obranyschopnosť organizmu. Materina dúška a kvet bazy čiernej podporujú normálne fungovanie dýchacích ciest našich najmenších.

Ovocná chuť šípky výborne ladí s ľahunko korenistou chuťou materinej dúšky a sladkastou chuťou lipy. Čaj zlatistej farby krásne vonia po aníze, výraznú príjemnú vôňu mu dodáva aj materina dúška.

ZLOŽENIE: Šípky (40 %), vňať materinej dúšky (20 %), aníz (15 %), kvet lipy (10 %), kvet bazy čiernej (10 %), kvet divozelu (5 %)

PRÍPRAVA 1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a po 5 – 10 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vyberte. Čaj sa nesmie variť. Pripravuje sa vždy čerstvý. Na prípravu čaju pre dojčatá použite prevarenú vodu vhodnú pre dojčenskú výživu. Ak dosladzujete cukrom, odporúčané maximálne množstvo cukru na 100 ml nápoja je 5 g.

DÁVKOVANIE Deti od 6 mesiacov do 3 rokov: 1 – 2 šálky denne. Deti od 3 rokov: 3 – 4 šálky denne. Dospelí: 4 – 6 šálok denne. Neprekračujte uvedené dávkovanie.

UPOZORNENIE Ak prisladzujete čaj cukrom, pokiaľ je to možné, nepodávajte ho dojčatám z detskej fľašky, ale začnite používať čo najskôr hrnček. Nadmerné podávanie čaju s cukrom môže viesť k zvýšenej tvorbe zubného kazu. Nepodávajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.Skladujte v suchu pri teplote 5–25 °C.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: LEROS, s.r.o., U Národnej galérie 470, 156 00, Praha 5 – Zbraslav

Značka:
Leros Baby
Vek
od 7. mesiaca
BIO
nie
Bez lepku
Bez cukru
áno