4x HAMI Müsli s ovocím 225 g

4x HAMI Müsli s ovocím 225 g

skladom
cena: 10,76 €
Cena za kus: 2,69 €

Kód: F031607 , EAN: 8590000000015 , Značka: Hami

4x HAMI Müsli s ovocím 225 g

Hami müsli predstavuje chutné cereálne raňajky pre malé brušká. Je kombináciou ovocia, na ktorom si vaše dieťatko pochutná, a 7 obilnín, ktoré sú prirodzeným zdrojom energie do začiatku dňa. Svojou konzistenciou je vhodné pre rozvoj žúvania u batoliat.

Pridaním obľúbeného mlieka alebo jogurtu do müsli, vytvoríte pre svoje dieťatko hodnotné a chutné jedlo plné obilnín a ono bude mať hneď pocit „dospeláka“.

Vlastnosti:

  • Vhodné od ukončeného 12. mesiaca veku dieťaťa
  • Bez pridaného cukru
  • Kvalitné obilniny dôležité pre zdravé stravovacie návyky
  • Konzistencia prispôsobená veku dieťaťa
  • Vybrané vitamíny a minerály
  • Bez konzervantov a umelých farbív
  • Obsahuje lepok

Zloženie: obilné múky a vločky 68,5% (ovos, pšenica, ryža, proso, jačmeň, kukurica, raž), sušené ovocie a ovocné prášky 29,5% (hrozienka 14%, jablká 10%, slivky 2,5%, banán 2 %, marhuľa 1%), mleté lieskové orechy 1,5%, maltodextrín, uhličitan vápenatý, vitamíny (B1, D).

Návod na prípravu jednej porcie:

Na tanier alebo do misky nalejte 90 ml kojeneckého mlieka, ktoré obvykle podávate svojmu dieťaťu (napr. Hami 3) a nechajte vychladnúť na 40 °C. Pridajte postupne 6 polievkových lyžíc (35 g) Hami müsli. Hustotu müsli môžete podľa potreby upraviť pridaním mlieka či müsli. Dôkladne premiešajte a nechajte chvíľu stáť. Müsli podávajte deťom malou plastovou lyžičkou.

Müsli pripravujte s kojeneckým mliekom alebo môžete pridať do jogurtu či ovocnej výživy. Müsli pripravujte a podávajte vždy čerstvé. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader