4x FEEDO Plienky jednorázové Maxi (od 7 do 14 kg), 50 ks

Kód produktu: F179921 Dodávateľský kód: 251210BP
  • Velikost:

Bežná cena

38,90 €
Cena za 1 ks: 0,19 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

4x FEEDO Plienky jednorázové Maxi (od 7 do 14 kg), 50 ks

Značka:

Mesačná zásoba 4 ks balení plienok vo veľkosti MAXI

It’s so easy!

Jedinečné jednorazové plienky pre deti – pohodlie, savosť a bezpečnosť v jednom.

Jednorazové plienky pre deti z pestrofarebnej kolekcie FEEDO! Boli navrhnuté špeciálne s ohľadom na rodičov a ich najmenších a vďaka dokonale premysleným vlastnostiam poskytujú komfort pri používaní, vynikajúcu ochranu a pokoj počas celého dňa. Chránia pred pretečením až 12 hodín, zaisťujú maximálnu savosť a flexibilne sa prispôsobujú dieťatku.

Vďaka superabsorbčným a trom ochranným vrstvám udržia naše detské plienky pokožku vášho dieťaťa dlho v suchu a pohodlí. Bez ohľadu na to, či ide o ochranu počas každodennej aktivity dieťaťa alebo počas jeho nočného odpočinku, plienky FEEDO nikdy nesklamú.

Priedušné materiály pre zdravú pokožku

Deti potrebujú vzdušné a bezpečné plienky, ktoré umožňujú pokožke dýchať a zároveň ju chránia pred vlhkosťou. Plienky FEEDO obsahujú tieto dôležité prvky, ktoré vytvárajú cirkuláciu vzduchu.

Flexibilné prispôsobenie sa dieťatku

Vďaka špeciálne navrhnutým páskam na opakované použitie sa plienky dokonale prispôsobia tvaru každého dieťaťa bez toho, aby obmedzovali jeho pohyb. Znamená to väčšie pohodlie a predchádza nechcenému presakovaniu a nepríjemnému podráždeniu pokožky.

Okamžitý pocit sucha

Už sa nemusíte obávať nepríjemností spôsobených dotykom mokrej plienky. Naše jednorazové plienky poskytujú okamžité sucho tým, že absorbujú vlhkosť v priebehu niekoľkých sekúnd, čo znamená, že vaše dieťa môže zostať dlho pohodlne v suchu.

Jemné a bezpečné pre detskú pokožku

Plienky FEEDO neobsahujú žiadne škodlivé zložky. Sú jemné na dotyk a navrhnuté tak, aby boli bezpečné aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku. detskú pokožku. Potvrdzujú to dermatologické testy jednotlivých zložiek.

Jednorazové detské plienky FEEDO sú voľbou, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Poskytujú maximálny komfort používania, neobsahujú parfumy ani latex, čím minimalizujú riziko vzniku alergií. Vďaka nim bude každý deň strávený s vaším dieťatkom ešte výnimočnejší. S plienkami FEEDO je všetko také jednoduché!

Dermatologicky testované – áno Doba ochrany – 12 hodín Cieľová skupina – chlapec, dievča Minimálna hmotnosť dieťaťa – 7 kg Maximálna hmotnosť dieťaťa – 14 kg Priedušný materiál – Áno Veľkosť – Maxi – 4 Pôvod – CZ Množstvo v balení – 4 × 50 ks Hmotnosť plienky: 27,8 g

Príbeh o Origami plienke

V jednom japonskom mestečku žila stará pani Yumi. Bola známa svojimi zručnosťami v origami, umením skladania papiera. Medzi jej obľúbené tvory patrila jednoduchá origami ryba, ktorú dokázala poskladať za pár sekúnd. Jedného dňa prišla k Yumi mladá mamička s malým bábätkom. Pozerala, ako stará pani rýchlo a šikovne skladá rybičku a povedala: „Vaše ruky pracujú tak rýchlo a zručne! Mne by sa hodili také ruky, keď mením plienku môjmu bábätku.“ Pani Yumi sa usmiala a povedala: „Vieš, skladanie origami ryby je tak jednoduché, ako vymeniť plienku. Potrebuješ len správnu techniku a trochu praxe.“ Potom vzala novú plienku a ukázala mamičke, ako rýchlo a ľahko môže svoje bábätko prebaliť. Mamička bola prekvapená a povedala: „Aha! Keď sa na to takto pozriem, skutočne to vyzerá jednoducho. Vaša origami rybička mi pripomína, že s trochou praxe môže byť aj zložitá úloha jednoduchá.“ Stará pani Yumi sa zasmiala a odpovedala: „Presne tak. Ako v origami, aj v živote je dôležité nájsť správny spôsob, ako sa veci majú robiť.“

Značka:
Feedo
Veľkosť
veľ. 4 (7-18 kg)
BIO/ECO
nie
Veľkosť balenia
200 ks