3x SUNÁREK Ovocná kašička (225 g) - mliečna kaša

3x SUNÁREK Ovocná kašička (225 g) - mliečna kaša

skladom
Bežná cena: 8,97 €
akčná cena: 7,85 €
Cena za kus: 2,62 €

Kód: F011446 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunárek

3x SUNÁREK Ovocná kašička (225 g) - mliečna kaša

Keď vaše bábätko začne znenazdania v noci zle spať, môže to byť tým, že je málo zasýtené. Nastáva teda čas, kedy mu môžete večernú mliečnu dávku nahradiť kašou. Sunárek prináša širokú paletu kašičiek pre rôzne vekové kategórie. Sú vyrobené z prísne kontrolovaných surovín, bez prídavku farbív, konzervačných látok a pridaného cukru a podávať ich môžete nielen ako sýtu večeru, ale aj ako zdravé raňajky.

Ovocná muliticereální kašička je vďaka špeciálnemu spracovaniu použitých cereálií ľahko stráviteľná a obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerálne látky vrátane vápnika a vitamínu D, ktoré sú dôležité pre normálny rast a vývin kostí. Nechýba mliečna zložka, ktorá prispieva k lahodnej chuti. Vhodné pre deti od ukon. 6. mesiaca veku.

Prirodzená chuť

Vynikajúca chuť mliečnych kaší SUNÁREK je daná ich zložením s vyváženým obsahom mlieka, vyšším podielom ovocia a prirodzeným obsahom starostlivo vybraných obilnín.

Vybrané cereálie

SUNÁREK kaše obsahujú vybrané cereálie, ktoré by mali byť v dostatočnom množstve pravidelnou súčasťou jedálnička pre spokojné bruško a jeho pohodlie. Navyše sú kaše vďaka špeciálnemu spracovaniu cereálií ľahko stráviteľné.

Prírodné suroviny

SUNÁREK kaše sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných prírodných obilnín a ďalších surovín bez použitia konzervačných látok a farbív.**

Vitamíny a minerálne látky

SUNÁREK kaše obsahujú všetky dôležité vitamíny a minerálne látky vrátane vápnika a vitamínu D, ktoré sú dôležité pre normálny rast a vývin kostí u detí.

Vlastnosti:

  • Bez pridaného cukru
  • Obsahuje naturbalance
  • Výživná a ľahko stráviteľná
  • Obsahuje mlieko
  • Výborná rozpustnosť
  • Jednoduchá príprava, stačí pridať vodu

Spôsob prípravy:

  • Pitnú, najlepšie dojčenskú vodu prevarte a následne ju ochlaďte na 50–60 ° C.
  • Do hlbšieho taniera alebo misky nalejte 150 ml ochladenej dojčenskej vody.
  • Za intenzívneho miešania vidličkou postupne pridávajte 45 g sušenej mliečnej kaše SUNÁREK, čo je asi 5–6 polievkových lyžíc.
  • SUNÁREK po príprave ihneď podávajte. Kašu nikdy nevarte. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu.

Zloženie:

Hydrolyzovaná múka z 8 cereálií 59 % (pšenica, kukurica, špalda, ryža, ovos, raž, jačmeň, cirok), Následná mliečna dojčenská výživa 35 % (odtučnené sušené mlieko, rastlinné oleje (palmový, sójový, kokosový, slnečnicový), demineralizovaná srvátková bielkovina, laktóza, minerálne látky (viď tabuľka), emulgátor: sójový lecitín, vitamíny (C, niacín, E, kyselina pantoténová, B1, B6, A, B2, kyselina listová, K, biotín, D3, B12)), Sušené ovocné vločky 3 % (banány, jablká, pomaranče), Mliečna bielkovina, Minerálne látky (Ca, Fe, Zn), Prírodné aróma, Vitamíny (C, niacín, E, kyselina pantoténová, B2, B6, B1, A, kyselina listová, biotín , D3, B12)

Dôležité upozornenie

Obsahuje lepok, mlieko, sójový olej a lecitín

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader