3x HOLLE Organické junior müsli viaczrnné s kukuričnými lupienkami, 250g

3x HOLLE Organické junior müsli viaczrnné s kukuričnými lupienkami, 250g Akcia Darček

3x HOLLE Organické junior müsli viaczrnné s kukuričnými lupienkami, 250g

skladom

Bežná cena: 13,20 €
akčná cena: 12,00 €

Kód: F019138 , EAN: 8590000000015

3× HOLLE Organické junior müsli viaczrnné s kukuričnými lupienkami, 250g

Popis:

Holle – značka švajčiarskej detskej bio výživy s 80 ročnou tradíciou.

Holle bio juniormüsli je celozrnný obilný mix s plnou chuťou, pripravený práve pre dojčatá od 10. mesiaca veku a malé deti. Už tak veľmi jemné kúsky sa ešte zjemní s prídavkom mlieka a sú tak ešte lepšie stráviteľná. Zložky z najlepších demeter obilnín zanechávajú potravine plnohodnotnú chuť. Holle bio junior müsli tak môžu byť použité celou rodinou ako raňajková pochúťka.

Značka Holle – garancia najvyššej možnej kvality výrobku. Na pestovanie všetkých našich surovín pre naše produkty nepoužívame pesticídy alebo chemické hnojivá. Používame len a len biodynamicky alebo organicky vypestované potraviny. Spolupracujeme veľmi úzko s našimi farmármi – dodávateľmi, ktorí pracujú podľa Demeter pravidiel a tým garantujú dlhodobo dodávky vysoko kvalitných produktov. Veľmi staráme o naše vstupné produkty a o spôsob spracovania a prípravy. Toho dosahujeme neustále prebiehajúcom systémom kontroly kvality. Každá potravina, ktorú vyprodukujeme je neustále preverovaná aby sme sa uistili, že spĺňa najvyššie zákonné, bezpečnostné a výživové požiadavky. Každému z našich výrobkov pre deti je garantované, že neobsahuje geneticky upravené prísady (podľa EU nariadení).

Nikdy nepoužívame umelé sladidlá, farbivá alebo konzervanty a nepridávame rafinovaný cukor. Demeter je značkou pre výrobky vyrobené z biodynamického poľnohospodárstva. Značku Demeter môžu používať iba prísne vybraní partneri. Tieto pravidlá sú nastavené Spoločnosťou Demeter (Demeter Society), a sú oveľa prísnejšie ako pravidlá pre organické poľnohospodárstvo. Preverované sú všetky stupne výroby od pestovania po finálnu výrobu – bez kompromisov. Viac informácií sa dozviete na stránkach vašej miestnej biodynamické alebo Demeter organizácie.

Výživa vhodná pre dojčatá a malé deti od 10. mesiaca veku dieťaťa. Celozrnná výživa vo forme vhodnej pre malé deti. Jednoduchá príprava, mnohostranné použitie: müsli s pokračovacím alebo plnotučným mliekom alebo bezmliečnu müsli s ovocím.

Alergénne informácie: obsahuje lepok.

Bez mlieka, nesladené.

Balenie obsahuje cca 10 porcií Junior müsli.

Zloženie:

ovsené vločky v demeter kvalite 55%, obilné vločky v demeter kvalite 25%, špaldová kaša v demeter kvalite 20%, Vitamín B1, všetky zložky z bio – dynamického poľnohospodárstva.   Možno príprava od 10. mesiaca veku dieťaťa:

Príprava s mliečnou výživou:

Pripravte si 170 ml mliečnej výživy podľa Vašej voľby a podľa návodu na obale mlieka. Nalejte mliečnu výživu do misky a pridajte 18 g Bio junior müsli (cca 3–4 polievkové lyžice) – premiešajte, nechajte schladnout na cca 37 stupňov Celzia a podávajte.

Príprava s plnotučným mliekom:

100 ml plnotučného mlieka nalejeme do misky a zmiešame s 25 g bio junior müsli (cca 5 polievkových lyžíc).

Príprava ako bezmliečnu ovocné müsli:

Vmiešajte cca 20 g Junior müsli (ca 4 polievkové lyžice) do 100 g ovocného príkrmu alebo 100g ovocného pyré. možno pridať 1 čajovú lyžičku detského Holle oleja. Pridajte podľa potreby prevarenú vodu (max 50stupňů teplou).   Dôležité upozornenie:

Dodržujte prosím návod na prípravu. Správny dávkovacie pomer dá vášmu dieťaťu vždy tú výživu, ktorú potrebuje.  Pripravte pokrm vždy čerstvý, zvyšky nepoužívajte.  Stále kontrolujte teplotu stravy pred konzumáciou – ca 37 stupňov Celzia.  Dbajte na správnu zubnú hygienu Vášho dieťatka – chránite tým jeho prvé zúbky.  Neohrievajte v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo prehriatia).  Chráňte pred teplom, skladujte v suchu a originálne zatvorené spotrebujte do dátumu uvedeného na spodku obalu. otvorené spotrebujte do 3 týždňov.

Obsah: 175g

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader