2x LEROS Čaj detský Spokojné bruško 10x2g

Kód produktu: F159665 Dodávateľský kód: VP-F159665

Bežná cena

4,10 €

Zľavnená cena

3,11 €
Cena za 100 g: 7,78 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

2x LEROS Čaj detský Spokojné bruško 10x2g

Značka:

Byliny pre spokojné bruško Bylinná zmes s feniklom zlepšuje chuť do jedla, trávenie a vylučovanie. Aníz, šípky a malinový list nachádzajúce sa v čaji nielen výborne chutia, ale tiež podporujú tráviaci trakt a prinášajú pohodu do brušiek našich najmenších.

Nasládlou chuť anýzu a fenyklu příjemně osvěžuje nakyslý šípek. Spojení bylinek s ovocnými tóny jablka a listu maliníku a příjemnou chutí rooibosu představuje opravdu lahodnou kombinaci.

ZLOŽENIE: Aníz (20 %), fenikel (20 %), šípky (20 %), jablká (20 %), list ostružiny malinovej (malina) (10 %), rooibos (10 %)

PRÍPRAVA 1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a po 5 – 10 minútach vylúhovania v prikrytej nádobe vyberte. Čaj sa nemôže variť. Pripravuje sa vždy čerstvý. Na prípravu čaju pre dojčatá použite prevarenú vodu vhodnú na dojčenskú výživu. Ak dosládzate cukrom, odporúčané maximálne množstvo cukru na 100 ml nápoja je 5 g.

DÁVKOVANIE Deti od ukončeného 6. mesiaca do 1 roku: 1 šálka denne. Deti od 1 do 3 rokov: 1 – 2 šálky denne. Deti od 3 rokov a dospelí: 2– 3 šálky denne. Neprekračujte uvedené dávkovanie.

UPOZORNENIE Ak prisladzujete čaj cukrom, pokiaľ je to možné, nepodávajte ho dojčatám z detskej fľašky, ale začnite používať čo najskôr hrnček. Nadmerné podávanie čaju s cukrom môže viesť k zvýšenej tvorbe zubného kazu. Nepodávajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.Skladujte v suchu pri teplote 5–25 °C.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: LEROS, s.r.o., U Národnej galérie 470, 156 00, Praha 5 – Zbraslav

Značka:
Leros Baby
Vek
od 7. mesiaca
BIO
nie
Bez lepku
Bez cukru
áno