2x LEROS Čaj detský Malinka 20x2g

Kód produktu: F159654 Dodávateľský kód: VP-F159654

Bežná cena

6,00 €

Zľavnená cena

4,64 €
Cena za 100 g: 5,80 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

2x LEROS Čaj detský Malinka 20x2g

Značka:

MALINOVÁ POCHÚŤKA Ovocná čajová zmes voňajúca po zrelých malinách je chutným doplnkom detského pitného režimu. Voňavý čaj zo šípok, ibištekového kvetu a jabĺk s príchuťou malín si ale obľúbia aj mnohí dospelí. V horúcom lete ho môžete vyskúšať aj chladený.

ZLOŽENIE: Plod šípky, kvet ibišteka, jablká, malinový list (10 %), prírodná aróma (7 %).

PRÍPRAVA 1 záparové vrecko zalejeme 1/4 l vriacej vody a po 5 – 10 minútach vylúhovania vrecko vyberieme. Pripravuje sa vždy čerstvý. Na prípravu čaju pre dojčatá použite prevarenú vodu vhodnú pre dojčenskú výživu. Odporúčané maximálne množstvo cukru je 5 g na 100 ml čaju.

DÁVKOVANIE Deti od ukončeného 6. mesiaca do 1 roku: 1 šálka denne po lyžičkách alebo z dojčenskej fľaše. Deti od 1 do 3 rokov: 1 – 2 šálky denne. Deti od 3 rokov: 2 – 3 šálky denne. Dospelí na bežnú spotrebu ako nápoj. Neprekračujte uvedené dávkovanie.

UPOZORNENIE Ak prisladzujete čaj cukrom, pokiaľ je to možné, nepodávajte ho dojčatám z detskej fľašky, ale začnite používať čo najskôr hrnček. Nadmerné podávanie čaju s cukrom môže viesť k zvýšenej tvorbe zubného kazu. Nepodávajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.Skladujte v suchu pri teplote 5–25 °C.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: LEROS, s.r.o., U Národnej galérie 470, 156 00, Praha 5 – Zbraslav

Značka:
Leros Baby
Vek
od 7. mesiaca
BIO
nie
Bez lepku
Bez cukru
áno