Loading
Loading

Pripravte sa na zimu

Zimné oblečenie, fusaky, hračky a príslušenstvo

Jeseň je v plnom prúde, slniečka ubúda, teploty padajú stále nižšie a najchladnejšie obdobie roka nám klope na dvere.

Pripravte sa na neho preto už teraz, aby ste si potom mohli užívať rodinnú pohodu, zimné radovánky a spoločné zážitky. Nezabúdajte pritom na to, že bábätká a malé deti sú na chlad oveľa citlivejšie ako my, dospelí. 

Zabaľte svoj pokladík do fusaku, aby mu bolo teplúčko aj keď mrzne. Nezabúdajte ani na seba a zaobstarajte si rukávnik na kočík.

Čím je dieťatko menšie, tým je u neho väčšie riziko podchladenia. Určite sa teda poobzerajte po kvalitnej hrejivej prikrývke, ktorá ochráni Vášho drobčeka pred chladným počasím.

Vaši najmenší objavujú svet, Vy pamätajte hlavne na ich zdravie. Obzvlášť v zime ich môžete zahriať hrnčekom čaju alebo teplou desiatou.

O jednu vrstvu viac v porovnaní s dospelým. To je hlavné pravidlo pre malé deti. Nakúpte im preto hrejivé rukavice, svetríky alebo bundičky..

Vyrazte so svojimi ratolesťami na kopec a zažite radosť v ich očiach pri jazde na saniach. A ak bude vonku škaredo, postavte si doma trebárs LEGO®.

Počasie môže byť k detskej pokožke občas kruté. Ošetrujte ju preto kozmetikou, ktorá je špeciálne vyvinutá pre zimné rozmary prírody.

Zimní výber podľa Feeda:

Ajax loader