YUU GRUUR Batoh pre predškolákov

YUU GRUUR Batoh pre predškolákov

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F016782 , EAN: 5055321402281

YUU GRUUR Batoh pre predškolákov

YUU GRUUR Batoh pre predškolákov

Popis:

Deti milujú ich vlastný „veci“ a milujú, keď sú zaneprázdnené – hraním, maľovaním, čítaním, a prostým bytím dieťaťa. Môže to byť ťažké, mať ich veci vždy po ruke, keď ich potrebujú. Svetu vzdialený od klasických Batohov a aktoviek, Batoh YUU je dômyselne navrhnutý tak, aby maximalizoval zábavu pomocou sklopnej pracovné podložky a zároveň bol dokonalým miestom pre skladovanie všetkých vecí a potrieb Vášho dieťaťa.

Čím je Batoh YUU odlišný od ostatných Batohov a aktoviek? Batoh YUU má unikátny ergonomicky navrhnutú škrupinu z ľahkej a odolnej EVA peny. Takto konštruovaná škrupina Batohu umožňuje rovnomerné rozloženie hmotnosti a maximálne tak podporuje zdravý vývoj chrbtice dieťaťa. Konštrukcia škrupiny tiež umožňuje celý rad funkcií vo vnútri Batohu – napr. Sklopná pracovná podložka s mnohými vreckami a priehradkami, ktoré dokážu dostatočne chrániť tabliet či notebook. YUU nie je len Batoh, je to svet plný zábavy!

Vlastnosti:

Sklopná pracovná podložka umožňuje deťom kresliť, písať a hrať hry. 17 vreciek a priehradiek, ktoré sú brilantne začlenené do Batohu umožní deťom ukladať všetky ich obľúbené veci od písacích potrieb po knihy, hry alebo rôzne zariadenia. Tajomná vrecko je perfektný na ukrytie niečoho špeciálneho. Balík zábavy s písacími potrebami, magnetickú hrou, A5 poznámkovým blokom, kľúčenkou a YUUclub členskou kartou. Píšťalka je chytro začlenená do hrudného popruhu. Ideálny pre hry v parku. Vďaka tomu, že je píšťalka pevne pripevnená, sa nikdy nestratí a navyše podporuje u dieťaťa nosenie hrudného popruhu. Odnímateľný peračník na umiestnenie všetkých písacích potrieb.

Ergonomická škrupina z vodeodolné EVA peny umožňuje rovnomerné rozloženie hmotnosti a maximálne tak podporuje zdravý vývoj chrbtice dieťaťa. Tento materiál je použitý aj na zadnej strane pre pohodlné a zdravé nosenie Batohu. Nastaviteľné ramenné popruhy zaisťujú správne nastavenie polohy Batohu. S širokým a bohatým polstrovaním poskytujúce dobrú podporu pre chrbát dieťaťa. Reflexné predné a zadná strana pre bezpečnú viditeľnosť vo dne i v noci. Zodpovedá kabinovému batožine. Lietanie s YUU Batohom už nebude nikdy nuda.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Objem Batohu: 15 litrov
  • Veľkosť Batohu: 280 × 300 × 180 mm
  • Odporúčaný vek: 3 – 6 rokov

<iframe width = „560“ height = „315“ src = „https://www.y­outube.com/em­bed/nDDtB9YUB­ng“ frameborder = „0“ allowfullscreen> </ iframe>

<iframe width = „560“ height = „315“ src = „https://www.y­outube.com/em­bed/ZolWBgPDr4Q“ frameborder = „0“ allowfullscreen> </ iframe>

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader