Loading
Loading

YOOKIDOO Kúzelný kohútik s ozubenými tvarmi

YOOKIDOO Kúzelný kohútik s ozubenými tvarmi

nedostupné
Cena 33,70 €

Kód: F027260 , Dodávateľský kód: 40141 , EAN: 7290107721417 , Značka: Yookidoo

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

YOOKIDOO Kúzelný kohútik s ozubenými tvarmi

Batériové čerpadlo kohútika ľahko čerpá vodu z vane. Vytvára tak nekonečný prúd bez zbytočného plytvania vodou alebo Vašich obáv z popálenia dieťaťa horúcou vodou z bežného vodovodného kohútika. **Vhodné pre deti od 9 mesiacov.

Dieťa pri kohútiku vydrží sedieť, sledovať tečúcu vodu a napĺňať priložené poháriky. Farebné ozubené tvary podporujú myslenie a učia deti riešiť ich pohyb pomocou prevodovky.

Sympatický tvár potápačov deti vyzýva, aby mu ukazovali ako dokážu naplniť tégliky a poháriky s rôznymi efektmi. Kohútik sa pripevňuje k stene vane a ponúka mnoho spôsobov hrania s vodou. Každý kelímok má inú farbu. Dieťa sa čoskoro naučí, čo ktorý vie.

Tri vymeniteľné poháriky spôsobujú rôzne efekty:

  • vytvorenie sprchy
  • točenie vrtule pod prúdom vody
  • objavovanie pohárika po naplnení vodou

Poháriky sa dajú používať jednotlivo alebo sa môžu vložiť do seba. Voda pretečie všetkými naraz. Otočné rameno drží všetky poháriky. Môžu byť umiestnené priamo pod prúdom alebo odsunuté do strany. Kohútik je možné tiež otáčať.

Otočné rameno drží všetky poháriky. Môžu byť umiestnené priamo pod prúdom alebo odsunuté do strany. Kohútik je možné tiež otáčať. Po priložení prsta na výtok sa prúd vody premení na bláznivý vodotrysk! Zapínanie a vypínanie je veľmi jednoduché. Stačí len stlačiť tvár na kohútiku. Hračka je veľmi zábavná a vhodná aj pre staršie deti. Podľa skúseností si s ňou vyhrá aj šesťročné dieťa.

Obsah balenia:

  • Kohútik – Držiak – Tri poháriky – Ozubené tvary
  • Nové magnetické čerpadlo – odolnejšie proti vodnému kameňu (dostupné iba v CZ a SK distribúciu)
  • Vyžaduje údržbu čerpadla hračky.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader