Loading
Loading

YOOKIDOO Hracia deka - Krajina robotov

YOOKIDOO Hracia deka - Krajina robotov

nedostupné
cena: 89,49 €

Kód: F001512 , EAN: 7290107721288 , Značka: Yookidoo

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

YOOKIDOO Hracia deka - Krajina robotov

Interaktívna hracia deka sa spústou aktivít pre zábavné objavovanie a správny rozvoj zmyslov tých najmenších.

Popis:

Hracia deka a jej jednotlivé prvky sú navrhnuté tak, aby bolo možné hranie v polohe na bruchu, na chrbte a v sede. Týmto spôsobom je podporovaný vývoj detí v rôznych fázach rastu.

Táto hracia deka má odnímateľný vankúš, ktorý umožňuje dieťaťu pohodlné sledovanie pohybujúceho autíčka v polohe na brušku.

Revolučný systém tejto deky je v motorizovanom autíčku, ktoré môže byť pripojené na hrazde vo výške alebo na samotnej deke. Autíčko jazdí po svojej dráhe sem a tam kým hrá hudba. K dispozícii sú dve melódie: temperamentná a relaxačná. Ak je potrebné, môže byť hudba úplne vypnutá.

Na autíčko je možné pripevňovať jednotlivé postavičky ako cestujúcich. Pri jazde vo výške na hrazde slúži autíčko ako základňa pre zavesenie jednotlivých hračiek.

Pre rozsiahle hranie poskytuje deka veľa postavičiek a doplnkov. Všetky doplnky vyzývajú k tvorivému experimentovaniu a vyvolávajú prirodzenú zvedavosť detí. Hravá koncentrácia, motorika a koordinácia oko-ruka sú touto dekou výborne podporované.

Hracia deka sa vyznačuje veľmi stabilnou hrazdou na ktorú je možné pomocou prstencov zavesiť jednotlivé hračky, ktoré povzbudzujú dieťa k ich uchopenie. Originálne farby a rôzne povrchové materiály napomáhajú malému dieťaťu rozvíjať zrak a hmat.

Hracia deka sa dá ľahko zložiť, prenášať a skladovať. Po odstránení všetkých súčastí možno deku vyprať.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Hracia deka s hrazdou (105cm x 85cm)
  • Motorizované autíčko – Koľajová dráha – 2 postavy robotov – Veľké polstrované zrkadlo –
  • Obojstranný vankúš (pes) – 5 závesných krúžkov

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader