WOGI Vlhčený toaletný papier pre deti náhradná náplň (60 ks)

WOGI Vlhčený toaletný papier pre deti náhradná náplň (60 ks)

nedostupné
Bežná cena: 1,89 €
akčná cena: 1,19 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: wogi35898 , EAN: 8692190001299

WOGI Vlhčený toaletný papier pre deti náhradná náplň (60 ks)

WOGI Vlhčený toaletný papier pre deti náhradná náplň (60 ks)

Popis:

Toaletná výchova je dôležitým prechodným obdobím v živote Vášho dieťaťa, ktoré zatiaľ stále nosí plienky. Vytvorenie veselej atmosféry behom tohto životného obdobie môže pomôcť Vášmu dieťaťu naučit sa celý tento postup jednoduchšie a rýchlejšie. Pestrofarebná Wogi krabička a veľkosť papiera sú navrhnuté pre malé detské ručičky, upútajú pozornost detí a dodajú dostatok sebavedomie preto, aby sa deti zvládli sami očistiť. Behom času, který strávia na toalete, si pritom možu užiť zábavu. Vaše dieťaťko se takto rado zúčastní toaletnej výchovy.

- mäkký papier a špeciálne zloženie je šetrné k pokožke

- samolepiaca krabička bude napríklad na stene vždy po ruke

Mäkké tlačídko na otvorenie krabice je navrhnuté pre malé pršteky. Mäkké, parfemované obrúsky sú tým pravým pre detské ručičky a pro jednoduché a dôkladné čištenie.

Wogi je naozaj príjemný – ovocná vôňa, prírodný mäkký materiál a špecialné jemné zloženie zanechá pokožku Vášho dieťaťa hebkú a sviežu.Jednoducho sa otvára – pri každom stlačení mäkkého tlačidla se vrchnák automaticky otvorí. Praktické – nie je potreba odtrhávať. Jednotlivé obrúsky sa dajú vyťahovať jeden po druhom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader