WELEDA BIO Trnkový sirup 200ml

WELEDA BIO Trnkový sirup 200ml Darček

WELEDA BIO Trnkový sirup 200ml

skladom

cena: 11,69 €

Kód: weleda68284 , EAN: 4001638099646

WELEDA BIO Trnkový sirup 200ml

Popis:

Trnkový sirup 200ml Podporuje regeneráciu organizmu Šťavnatý BIO trnkový sirup od Weledy dodáva životnú silu a posilňuje organizmus. Jeho užívanie je zvlášť odporúča v obdobiach rekonvalescencie alebo pri zotavovaní po mimoriadnych psychických či telesných výkonoch, a tiež v období rastu pre viac energie pri zvládaní školských povinností. Vhodný je aj pre tehotné a dojčiace ženy a tiež pre staršie osoby s pocitom ubúdajúce sily. Pre výrobu BIO trnkového sirupu sa používajú vyzreté a ekologicky pestované plody a šetrné metódy spracovania, ktoré mu zachovajú lahodnú chuť.

Použitie:

Ľubovoľné množstvo BIO trnkového šťavy rozmiešajte v pohári vody, čaju alebo mlieka a získate aromatický nápoj nezameniteľnej chuti. Odporúča sa tiež ako chutný, horúci nápoj pred spaním.

Zloženie:

Cukor *, šťava z plodov trnky (35%) , čerstvá citrónová šťava ***. * Z biologického poľnohospodárstva **z ekologického zberu vo voľnej prírode * z biologického alebo bio-dynamického poľnohospodárstva BIO Sirupy a BIO šťavy od Weledy, to je prírodný a príjemný spôsob, ako zásobiť telo dôležitými vitamínmi a látkami podporujúcimi vitalitu. Všetky použité rastliny a suroviny sa vyznačujú mimoriadnym obsahom hodnotných a zdraviu prospešných látok. Šťavy, sirupy a ostatné dietetika od Weledy majú vysoký obsah vitamínov, ovocných kyselín, prírodných aromatických látok, olejov, minerálov a stopových prvkov rovnako ako ďalších bioaktívnych látok.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader