Oblečenie

Leto nikdy nekončí s obľúbenými značkami

Darčeky k nákupu a iné akcie

Darček

super darček

k Boboli

Pri nákupe produktov značky Boboli nad 18,99 € teraz získate štýlové vrece na chrbát ako DARČEK.

Nakúpiť

Odporúčame

Novinka

štýlové kúsky

s Krtkom

Oblečte svojich najmenších do oblečenia G-mini s motívom Krtka. Nová kolekcia už u nás na Feedo®!

Vybrať sisock ons 
novinka na feedo.sk

Sock Ons - super drobnosť, ktorá udrží ponožky na nôžkach vášho bábätka. 

Sock Ons sú vyrobené z mäkkého a pružného materiálu a dizajnované tak, aby padli ako uliate na každú bežnú ponožku a držali ju na svojom mieste, bez ohľadu na to, ako veľmi sa ju bude vaše bábätko snažiť vyzliecť.  

Sock Ons vznikli po rokoch skúšania a vylepšovania - a výsledkom je zábavná, funkčná, módna a celosvetovo patentovaná drobnosť, ktorá skutočne funguje! Sock Ons sú k dipozícii v dvoch veľkostiach: 0-6 mesiacov a 6-12 mesiacov.

Pozrieť sa

Attipas opäť na feedo.sk

Attipas sú topánočky pre bábätká, ktoré pomáhajú správnemu vývoju detského chodidla.

• Attipas je inteligentná obuv. Aby sa noha dieťaťa správne vyvíjala, potrebuje mať dostatok priestoru aj pre pohyb prstov. Topánočky ATTIPAS tento pohyb umožňujú vďaka svojej rozšírenej špičke. 

• Ako naboso. Vedci z celého sveta preukázali, že chôdza a beh naboso má kladný vplyv na celý organizmus. V topánočkách Attipas sa Vaše deti budú cítiť ako naboso.

Unikátny design. Sýte farby, moderné a veselé prevedenie. 

Pozrieť sa

Exkluzívne značky na Feedo.sk

AVANI

Značka Avani je inšpirovaná indickým dizajnom. Je módna, funkčná a nadčasová. Prelína sa tu výrazné farebné spektrum kombinované s jemnosťou a eleganciou. Výrobky Avani sú vyrábané výhradne z ekologických materiálov.


Kúpiť

Dimbo world

Značka Dimbo World Vás zaujme na prvý pohľad. Široká škála farebných vzorov a zvieratiek urobia z Vašich najmenších neprehliadnuteľné stvorenia.  Oblečenie je vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny, ktorá poskytuje pohodlie Vám i Vášmu bábätku. 


Koupit

Max&Lilly

Značka Max & Lilly podporuje pekné, praktické oblečenie pre každodenné potreby Vašich najmenších. Vybrané materiály a atraktívny dizajn potešia malé i väčšie deti.


Kúpiť

Max&Lilly

Značka Max & Lilly podporuje pekné, praktické oblečenie pre každodenné potreby Vašich najmenších. Vybrané materiály a atraktívny dizajn potešia malé i väčšie deti.

 

Kúpiť

Hľadáte niečo konkrétne z nášho sortimentu?

Vyberte si svoju značku:

   

     

Pozrite sa na ďalšie zimné vybavenie:


Ajax loader