Loading
Loading

Látkové plienky v akcii

Týždne látkových plienok

Darček

petit lulu

s darčekom

K nákupu výrobkov Petite Lulu nad 38,90 € vám pridávame sadu látkových obrúskov zadarmo.

kúpiť 

Látkové plienky v akcii!

Darček


Kikko

Klasické látkové plienky Kikko teraz s krásnym darčekom. K nákupu nad 36,99 € od nás dostanete sadu bambusových ponožiek Kikko (3 ks, veľ. 6-12).

KÚPIŤ

Darček


Bamboolik

K nákupu plienok Bamboolik nad 111,11 € vám pridáme jednorazové vkladacie plienky (3 ks) zadarmo. Navyše môžete využiť našu zľavu.

KÚPIŤ

zľava až 10 %


Summer Infant

Prebaľovacie podložky a ďalšie dojčenské potreby značky Summer Infant s výhodnou zľavou. Pozrite sa na veselé nočníky, vďaka ktorým bude výuka chodenia na nočník 

KÚPIŤ

zľava až 30 %


Sebamed

Látkové plienky sú veľmi jemné a nedráždia citlivú pokožku bábätka. Keď sa aj tak objaví nejaká zaparenina - je tu Sebamed krém na zapareniny! Sebamed teraz so zľavou až 30 %.

KÚPIŤ

*Krém na zapareniny môže látku upchať a potom spôsobuje pretekanie, preto pre ochranu vlákna látkovej plienky použite separačné plienky.

Klasické

Vyhovujú jemnej pokožke detského zadočka a nielen to! Zabránia slniečku, nahradia tenkú dečku alebo obrúsok a pomôžu zaspať.

Koupit

Plienkové nohavičky

Mäkkučké plienkové nohavičky zaistia bábätku komfort. Zapínané na patentky alebo suchý zips, s miestom na absorpčnú vkladaciu plienku.

Koupit

AIO, SIO

Všetko v jednom. Plienky, ktoré nemusíte ničím plniť. Nasadíte ich dieťatku na zadoček a užívate si deň. Krásne farebné!

Koupit

Vkladacie plienky

Vkladacie a separačné plienky z absorpčných látok sa hodia k SIO plienkam a plienkovým nohavičkám. Vďaka tomu bude detský zadoček vždy v suchu.

KoupitVaše obľúbené značky látkoviek v akcii:
Akce!

so zľavami a darčekmi

Starajte sa o detský zadoček a využite naše super akcie: pripravili sme pre Vás množstvo zliav.

KÚPIŤ


Filtrácia

Cenové rozmedzie
Značky
Farba
Zobraziť viac
Materiál
Pohlavie
Veľkosť
Ajax loader