Loading
Loading

Fisher Price

zľava až 33 %

Hračky Fisher-Price bavia aj učia!

Hračky Fisher-Price pomáhajú deťom čo najlepšie sa rozvíjať. Aj Vy k tomu môžete prispieť, a to výberom toho najkrajšieho darčeka!

Hracie deky, sedačky a hrazdičky sú ideálne ako prvá hračka, ktorá pomôže rozvíjať uvažovanie a motorické zručnosti. Dečky pomáhajú najmenším deťom v dosahovaní prvých úspechov, ako je chytanie a siahanie, a sedačky vďaka jemnému hojdaniu upokoja dieťatko. Závesné hračky môžete odopnúť a vziať so sebou na prechádzku. 

Obľúbený psík Laugh and Learn a jeho kamaráti prevedú dieťa svetom zábavy a objavovania. Sú mäkkučkí a reagujú na detské dotyky. Nájdete ich tiež aj na ďalších hračkách, kde zaručia skvelú interaktívnu zábavu.

Vďaka technológii Smart Stages™ môžete ľahko nastaviť úroveň hry, ktorá je pre vaše dieťa najvhodnejšia. Náučný obsah sa mení, ako dieťa rastie.

Zvukové hračky učia abecedu, čísla, tvary, farby, pozdravy, časti tela a mnoho ďalšieho. Zároveň prehravajú pesničky a pomocou jednoduchých otázok a jednoduchých pokynov prispievajú k učeniu. Majú nastaviteľnú hlasitosť tak, aby boli pre dieťa príjemné a rodičov nerušili. 

Deti pomocou farebných vkladacích
a skladacích hračiek
sa nielen bavia, ale zároveň nenútene rozvíjajú svoje manuálne zručnosti, ako je koordinácia očí a rúk, či rýchlosť prstov a učia sa základné farby a tvary. Súčasti hračiek sú ľahko uchopiteľné pre detskú ruku

a ľahko sa udržiavajú čisté


Jemnou motoriku

Smyslové vnímání


Fantazii a kreativituFiltrácia

Cenové rozmedzie
Značky
Farba
Materiál
Pohlavie
Typ
Vek
Ajax loader