Loading
Loading

Bright Starts v akcii

zľava až 50 %

vyberte si tu správnu hračku 

od bright starts


Hlavne nech je veselo! Najväčšiu zábavu si užijete s výrobkami Bright Starts. Ich veselé výrazné farby a pútavé vlastnosti sú magnetom pre najmenších. Zároveň na nich nájdete šikovné prvky, ktoré nielen vyvolávajú úsmev na tvárach detí, ale zároveň podporujú ich rozvoj.


Inšpirované rodičmi. Ingenuity presne vie, aké nástrahy číhajú na rodičov v každodennom živote. Preto si výrobcovia dali za cieľ zjednodušiť im život výrobkami s malými detailami, ktoré robia zázraky. Od príjemných materiálov,ktoré sa dajú ľahko prať v práčke až po chytré pripojenie telefónov. 


Zábava pre malé ručičky. Oball vytvoril jedinečný design, ktorý si u nás získal už tisíce detí. Hračky uchopia jednoducho aj najmenšie detičky, preto sú základné produkty Oball vhodné už od narodenia. Staršie deti sa tešia na každodenné kúpanie vďaka radu Oball H2O.


Dobrodružná poznávacia výprava. Vznik všetkých produktov Baby Einstein inšpiroval jeden motív – prirodzená detská zvedavosť, ktorá ich podnecuje k hľadaniu, pátraniu, skúmaniu a vtiahne ich zábavnou formou do hry. Baby Einstein sa hrá s materiálmi, vlastnosťami, vizuálnymi i zvukovými podnetmi.


Hrdinovia kúzelného sveta Disney prichádzajú vo výrobkoch pre najmenšie deti. Vďaka tomu každý produkt prináša príbeh, v ktorom značka šikovne skrýva množstvo zaujímavých funkcií a inovácií.

Filtrácia

Cenové rozmedzie
Značky
Farba
Zobraziť viac
Materiál
Pohlavie
Typ
Vek
Zobraziť viac
Vlastnosti
Ajax loader