VALCO SNAP 4 SILVER čierna/modrá, polohovacie

VALCO SNAP 4 SILVER čierna/modrá, polohovacie

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F004842 , EAN: 8592946175390

VALCO SNAP 4 SILVER čierna/modrá, polohovacie

Valco SNAP 4 SILVER čierna/modrá, polohovacie

Popis:

Najpredávanejší kočík na trhu od roku 2013.

Záruka obojstranného komfortu:

Nový kočík osvedčenej značky Valco Baby, rozšírený predovšetkým na austrálskom a americkom trhu, Snap 4, je vďaka svojej nízkej hmotnosti (váži len 6,2kg), dobré skladnosti a nosnosti 20 kg zárukou pohodlia nielen pre bábätko, ale aj pre jeho mamičku. Väčší komfort bábätka zaisťuje svojmu dieťatku extra širokým sedadlom.

Valco Snap (3,4) obsahujú polohovateľný nánožník.

Pre deti už od narodenia:

**Hoci sa jedná o športový typ kočíka, Snap 4 využijete pre deti už od narodenia , čo je veľmi praktické, pretože nemusíte kupovať 2 kočíky. Plne sklopené sedátko totiž umožňuje nelimitovaný počet polôh.

Ľahké ovládanie:

Čo si majiteľky kočíku Snap 4 ďalej pochvaľujú, to je šikovný spôsob skladania. Tento kočík sa skladá smerom dovnútra, vďaka čomu sa nešpiní poťah sedátka. Překlapávacia zadná brzda funguje ako kolíska, a preto môžete pokojne vyraziť na vychádzku s kočíkom v letnej obuvi.

Ďalšie praktické detaily

Rovnako ako ostatné kočíky značky Valco Baby sa tiež Snap 4 môže pochváliť ďalšími praktickými detailmi, ako je možnosť predĺženia jeho búdy jednoduchým rozopnutím zipsu. Manipulovateľnosť tiež uľahčuje ochranný oblúk kočíka, ktorý sa otvára ako bránka. Vysoká UV ochrana je zárukou ochrany farieb a stabilného vzhľadu kočíka, čo oceníte najmä v prípade, že plánujete viac početnú rodinu.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Veľmi ľahký, 6.2kg Jednoduché skladanie, jedným plynulým pohybom smerom dopredu, vďaka tomu zostane kočík čistý Automatické uzamykanie zloženého kočíka Sedátko možno plne sklopiť Opierka chrbta má nelimitovaný počet polôh Extra široké sedadlo pre väčšie pohodlie dieťaťa Sieťované zadné okienko pre väčšiu cirkuláciu vzduchu Búda s predĺžením pre väčšiu ochranu v nepriaznivom počasí Búda s UV ochrannou proti slnečnému žiareniu Ochranný oblúk možno otvoriť ako bránka 5-bodový bezpečnosťou pás Priestranný košík Ložiskové kolesá – zadné kolesá možno jednoducho vybrať pre ešte väčšiu kompaktnosť zloženého kočíka / predné otočné kolesá s aretáciou Zadná kolísková brzda pre jednoduché ovládanie aj v letnom obutí Nosnosť 20kg Polohovanie nôh

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader