VALCO Snap 4 Black CZ Edition Flowers

VALCO Snap 4 Black CZ Edition Flowers

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F013106 , EAN: 9315517096424

VALCO Snap 4 Black CZ Edition Flowers

VALCO Snap 4 Black CZ Edition flowers

Popis:

Najpredávanejšie kočík na trhu od roku 2013. Limitovaná edícia.

Záruka obojstranného komfortu ::

Nový kočík osvedčené značky Valco Baby, rozšírené predovšetkým na austrálskom a americkom trhu, Snap 4, je vďaka svojej nízkej hmotnosti (váži len 6,2kg), dobré skladnosti a nosnosti 20 kg zárukou pohodlia nielen pre bábätko, ale aj pre jeho mamičku. Väčší komfort bábätka zaisťuje svojmu dieťatku extra širokým sedadlom.

Valco Snap (3,4) obsahujú polohovateľný nánožník.

Pre deti už od narodenia:

**Hoci sa jedná o športový typ kočíka, Snap 4 využijete pre deti už od narodenia, čo je veľmi praktické, pretože nemusíte kupovať 2 kočíky. Plne sklopené sedadlo totiž umožňuje nelimitovaný počet polôh.

Jednoduché ovládanie:

Čo si majiteľky kočíka Snap 4 ďalej pochvaľujú, to je šikovný spôsob skladania. Tento kočík sa skladá smerom dovnútra, vďaka čomu sa nešpinia poťah sedátka. Překlapávací zadná brzda funguje ako kolíska, a preto môžete pokojne vyraziť na vychádzku s kočíkom v slušivej letnej obuvi.

Ďalšie praktické detaily:

Rovnako ako ostatné kočíky značky Valco Baby sa tiež Snap 4 môže pochváliť ďalšími praktickými detaily, ako je možnosť predĺženia jeho búdy jednoduchým rozopnutím zipsu. Manipulovateľnosť tiež uľahčuje ochranný oblúk kočíka, ktorý sa otvára ako bránka. Vysoká UV ochrana je zárukou ochrany farieb a stabilného vzhľadu kočíka, čo oceníte najmä v prípade, že plánujete viac početnú rodinu.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Veľmi ľahký, 6.2kg Jednoduché skladanie, jedným plynulým pohybom smerom dopredu, vďaka tomu zostane kočík čistý Automatické uzamykanie zloženého kočíka Sedadlo možno plne sklopiť Opierka chrbta má nelimitovaný počet polôh Extra široké sedadlo pre väčšie pohodlie dieťaťa Sieťované zadné okienko pre väčšiu cirkuláciu vzduchu Bouda s predĺžením pre väčšiu ochranu v nepriaznivom počasí Bouda s UV ochrannou proti slnečnému žiareniu Ochranný oblúk možno otvoriť ako bránka 5-bodový bezpečnosťou pás priestranný košík Ložiskové kolesá – zadné kolesá možno jednoducho vybrať pre ešte väčšiu kompaktnosť zloženého kočíka / predné otočné kolesá s aretáciou Zadné kolísková brzda pre jednoduché ovládanie aj v letím obutí Nosnosť 20kg Polohovanie nôh

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader