TREE3CHLORELLA 180 tabliet

TREE3CHLORELLA 180 tabliet

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005936 , EAN: 8594059734860

TREE3CHLORELLA 180 tabliet

Tree3Chlorella 180 tabliet

Popis:

Život bez toxínov – Život s elánom! Pre správnu detoxikáciu organizmu

Doplnok stravy Tree3Chlorella pomáha vďaka biomase chlorelly dlhodobo vyčistiť organizmus a zároveň podporuje imunitný systém. Prípravok obsahuje unikátnu kombináciu látok pre správnu detoxikáciu organizmu.

Tree3Chlorella obsahuje unikátny Tree3 complex ktorý vďaka biomase chlorelly pomáha odstrániť škodlivé látky a posilniť vitalitu organizmu. V Tree3 Complexu sa vzájomne dopĺňajú veľmi cenné a tradičné prírodné zložky (CHLORELLA, GREEN TEA, KURKUMÍN).

Vďaka biomase chlorelly Tree3Chlorella:

pomáha odstrániť z tela škodlivé látky a ťažké kovy pre zdravú funkciu organizmu podporuje vitalitu organizmu a imunitný systém pre zdravý životný štýl užívajú sa iba 2 tablety denne pre pohodlné užívanie

Chlorella je jednobunková, mikroskopická riasa, ktorá je tradičným očistným a posilňujúcim prírodným prostriedkom. Je prírodným a komplexným zdrojom všetkých esenciálnych živín, vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Pomáha odštartovať proces načerpanie vitality. Navyše sú jej bunkovej steny špeciálnym technologickým postupom roztrieštené na aktívny mikroskopické fragmenty, ktoré na seba dokážu viazať az organizmu eliminovať škodlivé látky a ťažké kovy. Má blahodarný vplyv na orgány, ktoré majú schopnosť sa detoxikovať – ​​tj. Funkcii žlčníka, pečene a obličiek. Okrem iného podporuje tráviaci systém.

Green Tea je extrahovaný z najkvalitnejších listov a púčikov čajovníkov (Camellia sinensis), je tradičným stimulujúcim prírodným prostriedkom. Má antioxidačné účinky a vhodne tak dopĺňa účinky chlorelly.

Kurkumín je extrahovaný z koreňa kurkumy dlhej (Curcuma longa) a je tradičným prírodným prostriedkom s antioxidačnými účinkami a pomáha znížiť oxidatívny stres.

Zloženie:

Biomasa chlorelly, extrakt zeleného čaju, extrakt kurkumy

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte pravidelne 2 tablety denne, pre dosiahnutie rýchlejšieho nástupu účinku užívajte 1 – 2 týždne až 4 tablety denne. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo. Je vhodný pre diabetikov a celiatikov. V odporúčanej dennej dávke 2 tabliet denne môžu užívať aj dojčiace ženy. Dodržiavajte zásady zdravej výživy a životosprávy.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neužívať v prípade alergie na niektorú z obsiahnutých zložiek. Užívanie v tehotenstve konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote 15–25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a vlhkom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader