TÖPFER Zubný gél pre mliečne zúbky 50 ml

TÖPFER Zubný gél pre mliečne zúbky 50 ml

TÖPFER Zubný gél pre mliečne zúbky 50 ml

nedostupné

cena: 6,55 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F008347 , EAN: 4006303384003

Töpfer Zubný gél pre mliečne zúbky 50 ml

Popis:

Balenie: 50ml

Töpfer zubný gél je bez fluoridu a je určený od prvého mliečneho zúbku. Starostlivosť o zuby by mala začať hneď od prvého zúbku, keďže mliečne zuby vytvárajú formu pre tie permanentné.

Ako s ostatnými našimi produktmi aj tento zubný gél zabezpečí Vášmu dieťaťu najlepšiu starostlivosť. Prírodné suroviny zaisťujú správnu starostlivosť pre zúbky Vášho dieťaťa. Mliečne zuby sú viac náchylné na kazy a preto sme do nášho gélu pridali xylit, ktorý má profilaktický e­fekt.

Nesmierne dôležitá je aj starostlivosť o jemné detské ďasná. Gél obsahuje pšeničné otruby a nechtík lekársky, ktoré tuto starostlivosť zvládajú na jednotku.

Töpfer zubný gél má neutrálnu chuť a navyše neobsahuje fluorid, ktorý môže viesť k predávkovaniu (v prípade súčasného podávania fluóru iným spôsobom). Zloženie:

Glycerin**, Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Iris Germanica Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract*, Carrageenan, Caprylic/Capric Triglyceride, P-Anisic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide.

  • ingrediencie z certifikovaného organického poľnohospodárstva

** prírodné esenciálne oleje

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader