TÖPFER Zubný gél pre mliečne zúbky 50 ml

TÖPFER Zubný gél pre mliečne zúbky 50 ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F008347 , EAN: 4006303384003

TÖPFER Zubný gél pre mliečne zúbky 50 ml

Töpfer Zubný gél pre mliečne zúbky 50 ml

Popis:

Balenie: 50ml

Töpfer zubný gél je bez fluoridu a je určený od prvého mliečneho zúbku. Starostlivosť o zuby by mala začať hneď od prvého zúbku, keďže mliečne zuby vytvárajú formu pre tie permanentné.

Ako s ostatnými našimi produktmi aj tento zubný gél zabezpečí Vášmu dieťaťu najlepšiu starostlivosť. Prírodné suroviny zaisťujú správnu starostlivosť pre zúbky Vášho dieťaťa. Mliečne zuby sú viac náchylné na kazy a preto sme do nášho gélu pridali xylit, ktorý má profilaktický e­fekt.

Nesmierne dôležitá je aj starostlivosť o jemné detské ďasná. Gél obsahuje pšeničné otruby a nechtík lekársky, ktoré tuto starostlivosť zvládajú na jednotku.

Töpfer zubný gél má neutrálnu chuť a navyše neobsahuje fluorid, ktorý môže viesť k predávkovaniu (v prípade súčasného podávania fluóru iným spôsobom). Zloženie:

Glycerin**, Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Iris Germanica Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract*, Carrageenan, Caprylic/Capric Triglyceride, P-Anisic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide.

  • ingrediencie z certifikovaného organického poľnohospodárstva

** prírodné esenciálne oleje

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader