TAF TOYS Hracia podložka s hrazdou Jungle Pals gym

TAF TOYS Hracia podložka s hrazdou Jungle Pals gym

skladom
Bežná cena: 42,79 €
akčná cena: 36,89 €

Kód: F006556 , EAN: 605566118253

TAF TOYS Hracia podložka s hrazdou Jungle Pals gym

Táto hracia podložka s hrazdou je ideálnou kombináciou hracie deky, hrazdy s farebnými hračkami a aktivitami, ktoré Vaše dieťa zabaví a zároveňpomôže jeho zmyslovému a motorickému rozvoju.

Taf Toys hracia deka ponúka Vášmu dieťaťu 2 vývojovej etapy, 0–3 mesiacov a od 3 mesiacov vyššie.

V prvej Fázu: dieťa leží na chrbte a hrá sa s hračkami zavesenými na hrazdičke, ktoré povzbudzujú jeho zmysly a vývoj motorických schopností vývoja dieťaťa. V tejto fáze je možné k hrazde pripojiť aj zrkadlo, keď je možné pozorovať Vaše bábätko a poznávať jeho postupný vývoj.

V 2. etape: 3 mesiace a vyššie možno hrazdičku od hracej deky oddeliť a vďaka tomuto môžete hraciu deku použiť aj ako hracie podložku.

Na tejto podložke je možné vykonávať rôzne detské vývojové hry, ktoré prehlbujú emočnú inteligenciu dieťaťa. Zároveň sa hrou podporuje interakcie s rodičom. V tejto vývojovej fáze sa dieťa hrá so zvončekom, ktorý je pripevnený k farebnému tropickému vtáčikovi, loptičkou a pozorujú sa v zrkadle.

Taf Toys hracia podložka s hrazdou je ľahká a skladná. Je možné ju ľahko vziať sebou na návštevu či dovolenku a dieťaťu tak vytvára útulnejší a známe prostredie, vďaka ktorému sa cíti pohodlnejšie. Rovnako ako ďalšie produkty značky Taf Toys, bola aj táto hracia deka navrhnutá známym dizajnérom Alainom Croz, ktorý je známy vo svete dojčenských potrieb vďaka svojmu citu pre farby a funkčnosť všetkých svojich navrhnutých produktov. Značka Taf Toys sa od začiatku svojej histórie zameriava, na všetky** 4 vývojové prvky (emočná inteligencia, poznávanie, zmysly a motorické schopnosti) **a vďaka svojej produktovej rade tieto vývojové prvky prehlbuje a zdokonaľuje.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Vysoko kvalitné materiály (tkané textílie na spodnej vrstve podložky)
  • Závesné hračky podnecujú zmysly a motorické schopnosti vývoja dieťaťa
  • Materiály sú v najvyšších kvalitách
  • Hracia podložka je veľmi ľahko skladovateľná a vhodná pre transport
  • Odporúčaný vek: 0+
  • Hracia deka obsahuje: hraciu podložku, hrazdu, tropického vtáka sa zvonom, funky guľu, zrkadlo
  • Hrazda je odnímateľná

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader