Loading
Loading

Súťažte so spoločnosťou Canon

VYHRAJTE FOTOAPARÁT CANON IXUS 185 SL 

+ TLAČIAREŇ PIXMA TS 5050


Kto by nemiloval chvíle so svojimi blízkými. Teraz si môžete spomienky uchovať ešte lepšie a to najmä s týmto skvelým duom od spoločnosti Canon!

 

Súťaž prebieha od 13.8 2017 do 15.9 2017 (23:59)


Podmienkou pre zaradenie do súťaže je registrovať sa do aplikácie Lifecake (registrujte sa pomocou e-mailovej adresy), zaslať email potvrdzujúci Vašu registráciu a kompletné osobné údaje – meno, priezvisko, telefónne číslo a adresu bydliska.


Ako sa registrovať?

1. Do aplikácie LifeCake zadajte svoju emailovú adresu.

2. Kliknite na "register" .

3. Zadajte svoje meno. Potvrďte.

4. Po tomto kroku Vám príde na e-mail potvrdzovacia správa "magic link".

5. Kliknite na tlačítko "take me to my account".

6. Príde vám druhý potvrdzovacia správa.

7. Teraz ste registrovaní. Tento-email nám prepošlite.☺


Súťažný e-mail posielajte na sutaze@feedo.sk najneskôr do 15.9 2017 do polnoci. Do predmetu e-mailu uveďte heslo LIFECAKE.

 

Výhra

 

Cena – 2 šťastlivci obdržia balíček od spoločnosti Canon v hodnote 170 €!

Súčasťou balíčka je digitálny fotoaparát Canon IXUS 185 SL a kompaktná tlačiareň PIXMA TS 5050. 

 

 

 

 

Súťaž končí 15.9 2017 o polnoci. Vyhodnotenie súťaže prebehne 22.9 2017. Mená výhercov uverejníme na našej facebookovej stránke a budú taktiež kontaktovaní emailom. Víťaza súťaže budeme kontaktovať do 7 dní od vyhlásenia súťaže. 

Balíček bude výhercovi zaslaný priamo spoločnosťou Canon.

 

Nárok na výhru zaniká po dvoch mesiacov od vyhlásenia súťaže.

 

Spoločnosť MyMedia s.r.o,, so sídlom Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901- organizátor súťaže a prevádzkovateľ internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhradzuje právo využiť všetky zaslané fotografie k marketingovým účelom podľa vlastného uváženia a to po dobu 2 rokov od ukončenia súťaže.

 

Účasťou na súťaži a zaslaním fotografií teda vyjadrujete svoj súhlas s týmito pravidlami a udelujete oprávnenie použiť Vaše fotografie a uviesť meno, priezvisko Vás, prípadne Vášho dieťaťa a rovnako so zverejnením fotografie.  

 

 Organizátor súťaže si vyhradzuje právo vyradiť so súťaže fotografie, ktoré nebudú spĺňať podmienky súťaže (napríklad nekvalitné a rozmazané fotografie). Taktiež si vyhradzuje právo vyradiť zo súťaže tých uchádzačov, ktorí neuvedú požadované údaje – e-mail potvrdzujúci registráciu, e-mailovú adresu, meno, priezvisko, telefónne číslo a adresu bydliska. Na výhru nevzniká právny nárok.

 

Organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť podmieky súťaže, rovnako tak výhry, súťaž odložiť, prerušiť či súťaž bez náhrady zrušiť v dobe celého trvania súťaže, pričom súťažiaci nemá nárok na náhradu nákladov vynaložených na účast v súťaži.

Ajax loader