SUNARKA Nemliečna krupicová kaša s vanilkou, 150g

SUNARKA Nemliečna krupicová kaša s vanilkou, 150g Akcia Darček

SUNARKA Nemliečna krupicová kaša s vanilkou, 150g

skladom

Bežná cena: 1,39 €
akčná cena: 1,35 €

Kód: F002398 , EAN: 8592084410636

SUNARKA nemliečna krupicová kaša s vanilkou, 150g

Sunarka krupicová kaša do mliečka s originálnou chuťou je skvelým spestrením a obohatením jedálnička dieťaťa. Vynikajúca lahodná chuť nemliečnych kaší Sunarka je daná ich zložením a obsahom starostlivo vybraných obilnín. Kaše sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných obilnín bez použitia konzervačných látok, umelých aróm a farbív. Kaše sú výživné, ľahko stráviteľné a sú zdrojom vlákniny. Sunarka kaše obsahujú dôležité vitamíny a vápnik, ktorý je dôležitý pre normálny rast kostí.

Dávkovanie:

Pripravte si 120ml mlieka ktoré zvyčajne podávate, ohriateho na 40st. celzia. Za stáleho miešania vidličkou postupne pridávajte 25g sušené Sunarka kašičky do mliečka, čo sú asi 4 vrchovaté polievkové lyžice. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním mliečka alebo prášku. Sunarku po príprave ihneď podávajte.

Zloženie:

Pšeničná múka, cukor, pšeničná krupica 14%, kakao so zníženým obsahom tuku 2,5%, uhličitan vápenatý, vitamíny (C, niacín, E, kyselina pantoténová, B2, B6, B1, kyselina listová, biotín.) Môže obsahovať stopy arašidov , orechov, mlieka a sóje.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader