SUNARKA Detský snack jablkové krúžky 50g

SUNARKA Detský snack jablkové krúžky 50g Akcia Darček

SUNARKA Detský snack jablkové krúžky 50g

skladom

Bežná cena: 1,20 €
akčná cena: 0,80 €

Kód: hero10645 , EAN: 8592084408923

SUNARKA detský snack jablkové krúžky 50g

Popis:

Sunarka snacky sú skvelým obohatením jedálnička malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky a veselé chrumkanie. Veľkosť a tvar snackov je prispôsobený detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. Sunarka snacky si deti určite obľúbia.

Prirodzená chuť

Vynikajúca chuť Sunarka snackov je daná ich zložením a prirodzeným obsahom starostlivo vybraných obilnín. Sunarka prstienky s jablkovou príchuťou je možné konzumovať ako chutnú desiatu kedykoľvek počas dňa.

Vybrané cereálie

Sunarka snacky sú vyrobené z kukurice a ryže a sú prirodzene bezlepkové.

Prírodné suroviny

Snacky Sunarka sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných prírodných surovín bez použitia konzervačných látok a farbív*.

Vitamíny a vápnik

Sunarka snacky obsahujú potrebné vitamíny a vápnik. Vápnik prispieva k normálnemu rastu a vývinu kostí u detí – 1 porcia 15 g (cca 33 ks snackov) obsahuje 89 mg vápnika (22% referenčnej hodnoty).

Zloženie výrobku:

kukuričná krupica 25%, kukuričná múka hladká 25%, ryžová múka 25%, cukor, uhličitan vápenatý, vitamíny (biotín, vitamín B1, B6, B2, C, kyselina listová, niacín, E, B12, kyselina pantoténová), prírodná jablčná aróma. Môže obsahovať stopy arašidov, orechov, sóje, mlieka a obilnín s obsahom gluténu(do 20 mg / kg).

Extrudovaný výrobok. Potravina pre zvláštnu výživu – potravina na obilnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 12. mesiaca. Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Riziko vdýchnutia výrobku. Uchovajte na suchom mieste pri izbovej teplote. Neskladujte v chladničke. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite, uložte na suchom a tmavom mieste a spotrebujte do 2 dní.

*Podľa zákona.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader