Loading
Loading

SUNAR Feniklový rozpustný nápoj - dóza (200 g)

SUNAR Feniklový rozpustný nápoj - dóza (200 g)

skladom
Cena 3,50 €
K nákupu produktov značky Sunar nad 39 EUR získate zadarmo ako DARČEK: 6x SUNAR Kapsička Cool ovocie pomaranč, banán, sušienka 120 g

Kód: hero2319 , Dodávateľský kód: 43720200 , EAN: 8592084404031 , Značka: Sunar

SUNAR Feniklový rozpustný nápoj - dóza (200 g)

Instantný nápoj Sunar s príchuťou feniklu sa skvele hodí pre každého malého nezbedníka. Okrem toho, že uhasí smäd, tiež zaistí prísun vitamínu C, ale je obohatený aj o prebiotickú vlákninu. Je určený pre deti už od ukončeného 4. mesiaca veku.

Vlastnosti:

  • Nápoj bez pridanej sacharózy pomôže skvele uhasiť smäd vášho dieťaťa a má dobrý vplyv na trávenie
  • Granulovaný feniklový nápoj je možné podávať za tepla aj za studena
  • Výborne sa rozpúšťa a veľmi ľahko sa pripravuje
  • Je možné ho podávať ako vo fľaši, tak aj v hrnčeku
  • V balení nájdete 200 g instantného nápoja Sunar

Rozpustný instantný nápoj Sunar s príchuťou feniklu bude skvelým spoločníkom pre každý deň k zahnaniu malého i veľkého smädu. Je obohatený o vitamín C a prebiotickú vlákninu. Naopak je bez pridanej sacharózy, a tak sa nemusíte obávať nadbytočného príjmu energie a väčšej kazivosti zubov. Je možné ho podávať ako za tepla, tak i za studena.

Návod na prípravu:

Príprava instantného nápoja Sunar je veľmi jednoduchá. Najprv je potrebné prevariť dojčenskú vodu a následne ju nechať ochladiť na 40 ° C. V 100 ml rozpustíte 2 zarovnané lyžičky Instantného nápoja Sunar a následne premiešajte. Zmes sa výborne rozpúšťa, a tak je nápoj v priebehu niekoľkých okamihov pripravený na spotrebu.

  • Zloženie:**

Glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina inulín (3 %), sušený fenikel v prášku 2,84 % (maltodextrín, feniklový extrakt), vitamín C

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader