Loading
Loading

SUNAR Dobré ráno šípky, čučoriedky rozpustný nápoj - dóza (200 g)

SUNAR Dobré ráno šípky, čučoriedky rozpustný nápoj - dóza (200 g)

skladom
Cena 3,50 €
K nákupu produktov značky Sunar nad 39 EUR získate zadarmo ako DARČEK: 6x SUNAR Kapsička Cool ovocie pomaranč, banán, sušienka 120 g

Kód: hero2325 , Dodávateľský kód: 43760200 , EAN: 8592084404116 , Značka: Sunar

SUNAR Dobré ráno šípky, čučoriedky rozpustný nápoj - dóza (200 g)

Instantný nápoj Sunar s príchuťou šípok bude perfektnou voľbou pre každého malého človiečika, ktorý sa práve prebudil do nového dňa. Skvele doplní každé raňajky a zaistí prísun vitamínu C, ale je obohatený aj o prebiotickú vlákninu. Je určený pre deti od ukončeného 4. mesiaca veku.

Rozpustný instantný nápoj s príchuťou šípok a čučoriedok bude skvelým doplnkom každých detských raňajok. Je obohatený o vitamín C a prebiotickú vlákninu. Naopak je bez pridanej sacharózy, a tak sa nemusíte obávať nadbytočného príjmu energie a väčšej kazivosti zubov. Je možné ho podávať ako za tepla, tak i za studena.

Návod na prípravu:

Jeho príprava je veľmi jednoduchá. Najprv je potrebné prevariť dojčenskú vodu a následne ju nechať ochladiť na 40 ° C. V 100 ml rozpustíte 2 zarovnané lyžičky instantnej zmesi a následne premiešajte. Zmes sa výborne rozpúšťa, a tak je nápoj v priebehu niekoľkých okamihov pripravený na spotrebu.

Vlastnosti:

  • Nápoj bez pridanej sacharózy bude perfektným štartom každého dňa
  • Je vhodný pre deti od ukončeného 4. mesiaca veku
  • Granulovaný šípkový nápoj s príchuťou čučoriedok možné podávať za tepla aj za studena
  • Výborne sa rozpúšťa a veľmi ľahko sa pripravuje
  • Je možné ho podávať ako vo fľaši, tak aj v hrnčeku

Zloženie:

glukóza, maltodextrín, prebiotická vláknina inulín (3 %), extrakt zo šípok 1,7 %, prírodná čučoriedková aróma, extrakt z čučoriedok 0,4 %, vitamín C.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader